-15%

Змішувач для ванної довгий вилив 35 см гусак носик Haiba Mars Chr-006 euro Хайба Марс 006
2 930 ₴
2 499 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HB Mars van 35
+380 (95) 092-33-95
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис змішувача для ванни Haiba Mars 006 Хайба Марс 006
- Ця модель змішувача виготовлена на німецькому обладнанні з найякісніших матеріалів і має дуже солідний вигляд завдяки потужному латунному корпусу, вигнутому у формі широкого півмісяця.
- У дизайн виготовлена ручка з схожим вигином, який має довгий важіль для точного керування температурою й напором води.
- Гусак змішувача для ванни Haiba Mars 006 плоский, має стандартну довжину 35 см.
- Поворотний керамічний перемикач на душ надійно фіксує потік води або на вилив, або на душову лійку.
До комплектації змішувача входять:
- душовий набір (ручний душ (лейка, розпилювач), душовий шланг і тримач на стіну з кріпленнями)
- Декоративні накладки (чашки) з ексцентриками для встановлення змішувача для ванни на стіну.
Гарантія 5 років!

Швидка ДОСТАВКА по Україні будь-яким перевізником за 1-2 дні.
Відправляємо замовлення на день замовлення!
Товар обов'язково перевіряється перед відправленням на цілісність!
По Києві у нашого інтернет-магазину "СантехСПЕЦ" є точки (пункти) самовитягу, а також термінова кур'єрська доставка упродовж 0,5-2 годин.
ВІДГУКИ про наш інтернет-магазин Ви можете побачити ТУТ
ІНШІ змішувачі ДЛЯ ВАННИ ПОДИВИТИСЯ
У нас також можна КУПИТИ ВСЕ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ЗМІШУВАЧА
Інші СМІСНИКИ ТИЙ ЖЕ СЕРІЇ:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 20 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 350 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴








