
Змішувач для ванни із середнім виливом носиком класика Ретро латунний Mixxus Premium Vintage 009 EURO
3 420 ₴
2 899 ₴
- В наявності
- Код: MX Vintage van 009
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88

Змішувач для ванної Mixxus Premium Vintage 009 EURO (Міксус Вінтаж) з шикарним вінтажним дизайном. Класичний стиль реалізований у плавних округлих формах з красивими фасками.
У поєднанні з чудовим важким корпусом з латуні високого класу (термін служби більше 15 років) і низькою ціною ця модель по праву заслужила високу популярність.
Картридж та перемикач на душ керамічні, довжина виливу від стіни до центру аератора 20 см, загальна довжина 22 см. Вилив має також суттєвий кут нахилу вперед, що робить його, фактично, середньої довжини, що дозволяє комфортно набирати будь-які ємності.
Гарантія: 5 років.

У комплекті із змішувачем є:
- душовий розпилювач
- душовий шланг стандартної довжини 1,5 м із прокладками 1/2"
- тримач для лійки
- ексцентрики з хромованими накладками (чашками) та гумками 3/4" для настінного монтажу.
Доставка по Украине любым перевозчиком (бесплатно).
Отправка в день заказа.
Обязательный осмотр товара перед отправкой.
По Киеву есть точки выдачи (подробнее можно узнать, перейдя по вкладке "Оплата и доставка" на нашем сайте).
ЕЩЕ ПОПУЛЯРНЫЕ МОДЕЛИ смесителей ДЛЯ ВАННЫ С ДЛИННЫМ ИЗЛИВОМ:
ВЕСЬ АССОРТИМЕНТ отличных по цене-качеству смесителей для ванной с длинным поворотным изливом можно посмотреть ЗДЕСЬ
Если Для Вас необходимо выбрать другие смесители ТОЙ ЖЕ СЕРИИ, можете кликнуть на любое из изображений:
Купуйте надійні, сучасні змішувачі з безкоштовною доставкою по Україні і користуйтеся із задоволенням!
ВСІ змішувачі ДЛЯ ВАННИ ПОДИВИТИСЯ
ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ ЗМІШУВАЧІВ, ЗАПЧАСТИН ТА СУПУТНІХ МАТЕРІАЛІВ (всі каталоги)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 20 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 210 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
- Ціна: 2 899 ₴


















