АКЦІЯ НА НОВИНКУ!
-21%

Змішувач для кухні з регульованим гнучким виливом що регулюється Zerix Eza-001-FX Chrome (ZX6146)
1 050 ₴
829,50 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Champion SUS-011 (CH0280)
+380 (95) 092-33-95
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для кухні з регульованим гнучким виливом що регулюється Zerix Eza-001-FX Chrome (ZX6146):
- Відмінний варіант змішувача для кухні у високій якості
- Важкий корпус виготовлений повністю з нержавіючої сталі
- Нержавіюча сталь марки SUS304 (американська технологія), яка виготовляється без використання свинцю - екологічно найбільш екологічно чистий матеріал!
- Зносостійке хромове покриття
- Крім якості, безперечною перевагою такого змішувача є те, що він легко змінює свою висоту (0-23 см), довжину (до 21 см) та кут нахилу аератора (360 градусів)
Комплектація:
- змішувач для кухні
- кріплення на кухонну мийку
- шланги подачі води до змішувача довжиною 50 см
Гарантія: 5 років (заповнений чек та гарантійний талон з контактами сервісного центру додаються)
Заслужений Топ-продаж!

ТАКОЖ З ЦИМ ЗМІШУВАЧЕМ ЧАСТО КУПУЮТЬ (для перегляду інформації натисніть на зображення):
КАТАЛОГ якісних змішувачів для кухні з різним дизайном ПОДИВИТИСЯ
ІНШІ КАТАЛОГИ ПОДИВИТИСЯ (для перегляду інформації натисніть на зображення):

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип приєднання | Гайка |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 210 мм |
| Висота виливу | 230 мм |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина шланга | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Монтаж | на 1 отвір |
| Форма виливу | Округла |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 829,50 ₴















