
Змішувач для кухні латунний Haiba Marco 777 (HB0861)
1 557 ₴
1 198,89 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Haiba Marco 777 (HB0861)
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Змішувач для кухні латунний Haiba Marco 777 (HB0861)
! НА ЦЮ МОДЕЛЬ В ДАНИЙ МОМЕНТ ДІЄ ДОДАТКОВА ЗНИЖКА У РОЗМІРІ 77 ГРН І ЦІНА ЦЬОГО ТОВАРУ ЗАРАЗ СКЛАДАЄ 1199 ГРН. (ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНА). ЗНИЖКУ ДОДАСТЬ МЕНЕДЖЕР ПРИ ОБРОБЦІ ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ (ЗАТЕЛЕФОНУЄ ВАМ ПЕРЕД ВІДПРАВЛЕННЯМ ЗАМОВЛЕННЯ). КОРИСТУЙТЕСЯ МОЖЛИВІСТЮ!
- Корпус цього змішувача виготовлений із високоякісної латуні із вмістом міді 60%, тому його ресурс становить понад 10-20 років.
- Покритий зносостійким хромом.
- Висота цього змішувача не надто висока, тому від води, що падає, не буде бризок.
- Найкращий серед високих моделей винос вперед (22 см).
Комплектація:
- змішувач для кухні
- кріплення на кухонну мийку
- шланги подачі води до змішувача довжиною 50 см
Гарантія: 5 років (чек і заповнений гарантійний талон з контактами сервісного центру "СантехСПЕЦ" (працює без вихідних) додаються).

Доставка:
- по Україні: БЕЗКОШТОВНО відправляємо у день замовлення будь-яким перевізником.
- У Києві: є пункти (точки) видачі, самовивезення (дивіться "Оплата та Доставка")
- У Києві: також швидка кур'єрська доставка (0,5-2 години по місту).
- У Києві: є також можливість встановлення нашими професійними сантехніками з безкоштовною доставкою додому.
Купуйте надійний, довговічний змішувач для кухні та користуйтесь довго та із задоволенням!

ТАКОЖ З ЦИМ ЗМІШУВАЧЕМ КУПУЮТЬ (для перегляду інформації натисніть на зображення):
КАТАЛОГ КРАЩИХ МОДЕЛЕЙ ЗМІШУВАЧІВ ДЛЯ КУХОННИХ МИЙОК
ІНШІ КАТАЛОГИ ПОДИВИТИСЯ (для перегляду інформації натисніть на зображення):
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 12 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 220 мм |
| Висота виливу | 210 мм |
| Висота | 260 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина шланга | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Монтаж | на 1 отвір |
| Форма виливу | Г-подібна |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |
- Ціна: 1 198,89 ₴



















