
Шланг для поливу армований Nolf classic NFC.H-01-20 1/2" півдюйма (NF3396)
56 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 190 ₴
- В наявності
- Код: shl poliv 1/2" Nolf
+380 (95) 092-33-95
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг армований Nolf classic NFC.H-01-20 1/2" півдюйма (NF3396):
- Міцний, армований і якісний 4-шаровий шланг, якій не боїться заломів
- Зовнішній діаметр - 16 мм (1/2")
- Внутрішній діаметр - 12 мм (підходить під штуцер діаметром 14 мм)

- Товщина стінки 2 мм
- Температура експлуатації: від -10 до +60 градусів
- Робочий тиск: 20 атмосфер
- Стійкий до впливу ультрафіолету
- Не містить токсичних речовин.
Обирайте шланг з високоякісний ПВХ і користуйтесь із задоволенням!
Ціна вказана за метр.
Ріжемо кратно 5 м.
В упаковці (бухті): 20 метрів.
Гарантія: 120 міс.
Часто з цим товаром купують:
ВСІ РІЗЬБОВІ ПЕРЕХІДНИКИ подивитися КАТАЛОГ
ІНШІ КАТАЛОГИ ПОДИВИТИСЯ (для перегляду інформації натисніть на зображення):
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NOLF |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Армований шланг | Так |
| Діаметр шланга (") | 1/2" |
| Діаметр | 16 мм |
| Кількість шарів | 4 |
| Робочий тиск | 20 атм |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Мінімальна температура води | -10 град. |
| Максимальна температура води | 60 град. |
| Колір | Чорний |
| Довжина бухти | 20 м |
| Вид товару | Шланг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴/м











