
Змішувач для умивальника високий поворотний двовентильний ARMATA 272-Z (AR0012)
850 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ARMATA 272-Z (AR0012)
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Змішувач для умивальника (рукомийника) ARMATA 272-Z (AR0012):
- Бюджетний варіант змішувача у поєднанні з якістю та гарним припасуванням деталей.
- Кран-букси керамічні, напівобертові.
- Має зручний високий поворотний вилив із досить довгим виносом, що, безумовно, оцінять усі шанувальники підвищеної функціональності, так як під таким змішувачем можна й голову помити та в будь-яку ємність набрати води для прибирання в житлі.

Гарантія: 24 місяця (чек і заповнений гарантійний талон із контактами сервісного центру "СантеСПЕЦ" (працює без вихідних) додаються).
У даній моделі встановлені стандартні комплектуючі, які як запчастини завжди є у нас в наявності.
За гарантією заміна безкоштовна. Після закінчення гарантії (або про запас) можна купити у нас в магазині (для перегляду інформації натисніть на зображення):
Доставка:
-
по Україні: БЕЗКОШТОВНО відправляємо у день замовлення будь-яким перевізником.
- У Києві: є пункти (точки) видачі, самовивезення (дивіться "Оплата та Доставка")
- У Києві: також швидка кур'єрська доставка (0,5-2 години по місту).
- У Києві: є також можливість встановлення нашими професійними сантехніками з безкоштовною доставкою додому.
Купуйте надійний, довговічний змішувач для умивальника та користуйтеся довго та із задоволенням!

Вас ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ (для перегляду інформації натисніть на зображення):
ІНШІ змішувачі ДЛЯ УМИВАЛЬНИКА ДВОВЕНТИЛЬНІ подивитися КАТАЛОГ
ВСІ змішувачі ДЛЯ УМИВАЛЬНИКА подивитися
ІНШІ КАТАЛОГИ ПОДИВИТИСЯ (для перегляду інформації натисніть на зображення):
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armata |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Максимальна витрата води | 12 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Цинк |
| Покриття | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | На виріб |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 130 мм |
| Висота виливу | 160 мм |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина шланга | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Ні |
- Ціна: 850 ₴









