Акція на Новинку!
-18%

Змішувач для кухні з поворотним аератором Haiba Hans 025 (HB0819)
1 640 ₴
1 344,80 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MX kuh SUS-017
+380 (95) 092-33-95
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для кухні Haiba Hans 025 з поворотним аератором (HB0819)
! НА ЦЮ МОДЕЛЬ В ДАНИЙ МОМЕНТ ДІЄ ДОДАТКОВА ЗНИЖКА У РОЗМІРІ 45 ГРН І ЦІНА ЦЬОГО ТОВАРУ ЗАРАЗ СКЛАДАЄ 1299 ГРН. (ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНА). ЗНИЖКУ ДОДАСТЬ МЕНЕДЖЕР ПРИ ОБРОБЦІ ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ (ЗАТЕЛЕФОНУЄ ВАМ ПЕРЕД ВІДПРАВЛЕННЯМ ЗАМОВЛЕННЯ). КОРИСТУЙТЕСЯ МОЖЛИВІСТЮ!
- Змішувач повністю з латуні, покритою якісним хромом.
- Вилив з аератором цього змішувача мають шарнір, який дає змогу повертати, змінювати кут нахилу струменя. Довжина виливу регулюється від 16 до 20 см. Змінюється і кут нахилу.
- Кріплення на гайці.
- Шланги підведення води 45 см довжиною у комплекті.
І ціна, і якість говорять самі за себе — модель у ТОП продажів!
Гарантія: 5 років (заповнені чек і гарантійний талон додаються)
КАТАЛОГ КРАЩИХ МОДЕЛЕЙ ЗМІШУВАЧІВ ДЛЯ КУХОННИХ МИЙОК
ІНШІ КАТАЛОГИ ПОДИВИТИСЯ (для перегляду інформації натисніть на зображення):
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 12 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Так |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 200 мм |
| Висота виливу | 250 мм |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Монтаж | на 1 отвір |
| Форма виливу | Г-подібна |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 344,80 ₴





