
Годинники наручні чоловічі механічні з автопідзаводом Richard Mille Automatic Silver-Black 1068-0004
2 940 ₴
2 263,80 ₴
- В наявності
- Код: Richard Mille Automatic S
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис наручних годин Richard Mille Automatic Silver-Black 1068-0004
МЕХАНІЗМ: механічний з автопідзаводом, аналоговий, стрілочний
КОРПУС:
- годинникова нержавіюча сталь, колір: мідний
- діаметр: 55*45 мм, товщина: 18 мм
- водонепроникність: 3 атм - бризки,волога, дощ, сніг
ЦИФЕРБЛАТ, функції: години, хвилини, секунди, дата, місяць, день тижня; колір: чорний, сріблястий
СКЛО: мінеральне, стійке до подряпин
РЕМІНЕЦЬ: силіконовий, колір: чорний, застібка універсальна, довжина 25 см, ширина 22 мм
ГАРАНТІЯ: 12 місяців

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі оригінальні фірмові, дуже якісні механічні наручний годинник відомого бренду Richard Mille модель Automatic Automatic Silver-Black 1068-0004 з корпусом сріблястого кольору, чорним циферблатом і ремінцем з PU-шкіри.
Дана модель годинника досить великого розміру, виглядає солідно і шикарно завдяки мідному кольором корпусу в гармонійному поєднанні з кольоровим циферблатом і чорним ремінцем.
Чудово підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як міцний металевий корпус виготовлений з нержавіючої сталі і може витримувати будь-які навантаження.
Підходять чоловікам, жінкам, підліткам.

Чудовий подарунок на будь-яке свято: День народження, коханому хлопцю, дівчині батька, матері, дідуся, бабусі на ювілей, День Батька, Матері, День Сина, Дочки, День Дідуся, Бабусі 14 лютого - День Закоханих, День Сім'ї, Міжнародний Чоловічий День (19 листопада), Міжнародний Жіночий День 8 березня, День Захисника Вітчизни (14 жовтня) або просто тому, що Вам цей чоловік доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: класика, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі.

Технічні характеристики
Виробник
Оригінальні фірмові часи від виробника Richard Mille - це найкраще співвідношення бездоганного дизайну і високої якості за недорогою ціною.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з нержавіючої сталі, а також якісний, надійний та довговічний швейцарський механізм з автопідзаводом ручної збірки від відомої Швейцарської фірми ETA. Ці механізми використовують багато відомих брендів, такі як Tissot, Rado, Mido, TAG, Heuer.

Блискучі дзеркальні стрілки дуже добре, контрастно виділяються на матовому тлі цифеблата.
Скло мінеральне, стійке до подряпин.
Зручний, приємний на дотик браслет надійно обхоплює зап'ястя руки.
Застібка: класична, надійна, зручна.

Параметри
Механізм на стрілочному циферблаті з цифрами і мітками забезпечує індикацію:
- години
- хвилини
- секунди
- дата
- день тижня
Водонепроникність побутова - 3 атм (30 м)
Розміри
Дані наручні годинники мають корпус трохи більше середнього розміру діаметром 55*45 мм
Загальна довжина ремінця становить 25 см, так що підійде цей годинник на будь-який розмір руки. При необхідності можна змінювати довжину, вибираючи потрібні отвори.

СХОЖІ і ПОПУЛЯРНІ МЕХАНІЧНІ МОДЕЛІ:
ІНШІ моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

Підбірка ЧОЛОВІЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
Чому саме ми? Наші переваги:


Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
Відправлення відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.



При Вашому бажанні, перед відправкою ми БЕЗКОШТОВНО налаштуємо будь-які годинники по необхідним параметрам
Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:

Здійснюємо ШВИДКУ ДОСТАВКУ частіше всього за 1-2 дні будь-яким перевізником по всій Україні в міста: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Житомир, Кропивницький, Полтава, Миколаїв, Херсон, Рівне, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк, Суми, Ужгород, Сєверодонецьк, Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, І В ІНШІ МІСТА І НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ.

Намагаємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (всі колекції)
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richard Mille |
| Стать | Унісекс |
| Тип механізму | Механіка ETA |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Нестандартна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Мідний |
| Колір циферблату | Комбінований |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація року, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Вага | 83 г |
- Ціна: 2 263,80 ₴
- Спосіб упаковки: Для захисту від ударів годинник обов'язково обертаються бульбашковою плівкою і додатково поміщаються в поштову скриньку.




















