
Дозатор для рідкого мила метал хром ZERIX LR401 (ZX2714)
544 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: STORM EXCELLA CHROME
+380 (95) 092-33-95
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дозатор для рідкого мила метал хром ZERIX LR401 (ZX2714):
- виглядає дуже стильно (красивий хромований корпус)
- є прозоре віконце для візуального контролю рівня рідкого мила у дозаторі
- корпус з хромованого металлу
- надійне та зручне кріплення на стіну, легко монтувати та вирівнювати рівень
- компактний і займає мало місця
- полегшує прибирання за рахунок того, що він висить, а не стоїть
Гарантія: 12 місяців
ВЕСЬ вибір АКСЕСУАРІВ ДЛЯ ВАННОЇ КОМНАТИ подивитися
ІНШІ КАТАЛОГИ ПОДИВИТИСЯ (для перегляду інформації натисніть на зображення):
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Колір | Хром |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | Нержавіючий метал |
| Тип управління | Натискне |
| Вага | 0.5 кг |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 10 см |
| Глибина | 11 см |
| Об`єм | 500 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 544 ₴







