
Змішувач для ванни неіржавка сталь з довгим поворотним виливом Zerix LUX-006 EURO (ZX3154) з душем
2 378 ₴
1 947 ₴
- В наявності
- Код: Zerix LUX-006 EURO +
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Змішувач для ванни Zerix LUX-006 EURO (ZX3154):
- Чудовий варіант недорогого за ціною, але якісного змішувача
- Виготовлений повністю з нержавіючої сталі! Цей матеріал зовсім не містить свинцю, тобто є екологічно чистим!
- Також цей варіант прикрасить Вашу ванну кімнату незвичайним зовнішнім дизайном
- Ідеально підійде вам, якщо Ви не любите занадто часто мити сантехніку, так як на неіржавкій машині набагато менше видно розводи від води!
- Ця модель змішувача комплектується виливом (носиком, гусаком) стандартної довжини 35 см.
- Обладнаний якісним керамічним перемикачем на душову лійку, який має довготривалий ресурс і його робота не залежить від напору води, як гідравлічні перемикачі на відтяжці.
У комплекті:
- душовий шланг 1,5 м
- ручной душ (лійка, розпилювач)
- тримач лійки
- а також екцентрики та декоративні накладки (ковпаки, чашки)
Гарантія 5 років.
Здійснюємо також післягарантійну підтримку: у нас Ви також зможете замовити, купити необхідні запчастини для ремонту різних змішувачів.
До цієї моделі змішувача ми в магазині маємо такі запчастини (для перегляду інформації натисніть на зображення):
Корпус цього змішувача виготовлений із нержавіючої сталі, тому його ресурс становить понад 10-20 років.
Гарантія: 5 років (чек і заповнений гарантійний талон з контактами сервісного центру "СантехСПЕЦ" (працює без вихідних) додаються).
Доставка:
- по Україні: БЕЗКОШТОВНО відправляємо у день замовлення будь-яким перевізником.
- У Києві: є пункти (точки) видачі, самовивезення (дивіться "Оплата та Доставка")
- У Києві: також швидка кур'єрська доставка (0,5-2 години по місту).
- У Києві: є також можливість встановлення нашими професійними сантехніками з безкоштовною доставкою додому.
Купуйте надійний, довговічний змішувач для ванни та користуйтесь довго та із задоволенням!

Змішувачі ТІЄЇ Ж СЕРІЇ (для перегляду інформації натисніть на зображення):
ВЕСЬ ВИБІР Змішувачів ДЛЯ ВАННИ З ДОВГИМ ВИЛИВОМ подивитися КАТАЛОГ
ІНШІ КАТАЛОГИ подивитися (для перегляду інформації натисніть на зображення):
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 20 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Настінний |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 350 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 1 947 ₴























