
Смарт-годинник чоловічий Modfit Z08S Black-Silver 1077-0048
3 910 ₴
- В наявності
- Код: Modfit 1077-0048
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис наручних розумних смарт годин Smart Watch Modfit Z08S Black-Silver 1077-0048


МЕХАНИЗМ: електронний Японський механізм Miyota з чудовим збиранням, цифровий, сенсорний екран
КОРПУС:
- протиударна неіржавка сталь, колір: сріблястий і чорний
- діаметр: 47 мм, товщина: 12 мм
- водонепроникність: IP67 (занурення пристрою на глибину до 1 м із тривалістю до 30 хвилин)
ЦІФЕРБЛАТ, функції:
- Час, календар
- зміна циферблата
- показ повідомлень (меседжерів і соц.мереж)
- пульсометр
- крокометр, підрахунок калорій
- моніторинг сну
- спортивний режим
- нагадування про рух
- GPS
- артеріальний тиск
- керування камерою смартфона
- показ дзвінків
- будильник
- секундомір
- таймер
- регулювання яскравості екрана
- режим пошуку смартфона
- керування автоблокуванням.

ЄМНІСТЬ БАТАРЕЇ: 200mAh (12-15 днів у режимі очікування, 5-7 днів у разі активного використання)
РОЗМІР ЕКРАНА: 1.3 дюйма Роздільна здатність екрана: 240*240 dpi
СУМІСНІСТЬ: Android 4.4+ или iOS 8.2+, Bluetooth: Blueteeth 5.2
СТЕКЛО: Загартоване скло
РЕМЕШОК: силіконовий, колір: чорний, застібка класична, довжина 25 см
КОМПЛЕКТАЦИЯ: Зарядний кабель, інструкція
ГАРАНТИЯ: 12 місяців

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо до вашої уваги якісний наручний розумний смартгодинник Smart Watch Modfit Z08S Black-Silver 1077-0048 зі сріблясто-чорним корпусом і чорним силіконовим ремінцем.
Годинник середнього розміру в строгому сучасному стилі, циферблат із можливістю зміни екранів
Прекрасно підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, позаяк корпус може витримувати будь-які навантаження.
Підходять чоловікам, жінкам, підліткам (парням і дівчатам).

Прекрасний подарунок на будь-яке свято: на День народження, коханій парню, дівчині, батькові, матері, Дідусі, бабусі на ювілей, День Отвірі, Мати, День Сини, Дочірні, День Дід Дівчата, 14 лютого - День Закоханих, День Сімі, Міжнародний Чоловічий День (19 листопада), Міжнародний Жіночий День 8 березня, Деньднителя Вітчизни (14 жовтня) або просто тому, що Вам ця людина доріг і Ви її любите.
Стиль, призначення
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: fashion, casual, діловий, повсякденний, подорожі, спорт.

Виробник
SMART WATSH MODFIT — це відомий завдяки своїй високій якості та водночас низькій ціні динамічно розвивається бренд.
Технічні характеристики
Розміри
Цей наручний годинник має корпус середнього розміру діаметром 47 мм завтовшки 12 мм.
Загальна довжина ремінця становить 25 см, тож підійдуть цей годинник практично на будь-якою розмір руки. Для зміни довжини потрібно вибирати необхідні отвори на ремінці.




ПОХОЖІ та ПОПУЛЯРНІ ВУМНІ СМАРТ ГОДИ:
(Натисніть на будь-яке зображення, щоб подивитися опис і ціни)
ВСІ СМАРТ ГОДИ З ЦЕНАМ, ФОТО, ВІДЕО І ОПИСНИМИ ПОЧИТИ
ЩЕ ПОПУЛЯРНІ ГОДИ:
Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ (великий вибір)

Моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ

Підбірка МУЖСКИХ годин ПОЗИВАТИ

Моделі ЧОРНО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
Модели КВАРЦЕВЫХ годин ЗАСТОСУВАННЯ

Моделі годинника ДЛЯ ПІДРОСТКІВ ДІТЕЙ ПОЗИВАТИ
Чому саме ми? Наші Переваги:

Купуємо годинник великим гуртом — даємо на них низькі ціни.
Для Вашої зручності є різні способи оплати товару, включно з накладений платіж (оплата після огляду товару), наличний, безналічний розрахунок, , а також купівля в розшарочку.

Ми продаємо СВОЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і в нас не буває великих затримок.
Виправки відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай за 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.

Замовити, купити товар у нас дуже легко та просто:


Стараємося відправити Ваше замовлення так швидко, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ (всі колекції)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Watch |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Комбінований |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 79 г |
| Діаметр | 47 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 19 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник |
| Індикатор заряду батареї | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Спорт-функції | Крокомір, Таймер зворотнього відліку, Лічильник калорій, Секундомір, Складні тренування, Пульсометр |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дати, Індикація року, Індикація дня тижня |
- Ціна: 3 910 ₴
- Спосіб упаковки: Для захисту від ударів усі годинники обов'язково обертаються пухирчастою плівкою й додатково поміщаються в поштову коробочку.





































