
Годинник наручний жіночий механічний золоті чорні скелетони Forsining 412 Gold-White 1132-0008
1 424 ₴
1 096,48 ₴
- В наявності
- Код: Forsining 1132-0008
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис годинника наручних Forsining 412 Gold-White 1132-0008


МЕХАНИЗМ: швейцарський механізм фірми ETA, механічні з автопідзаводом, аналоговий, стрілковий
КОРПУС:
- годинна неіржавка сталь, колір: золотий (мідний)
- діаметр: 33 мм, товщина: 9 мм
- водонепроникність: побутова, 3 атм — бризки, волога, дощ, сніг
ЦІФЕРБЛАТ, функції: годинник, хвилини, секунди; колір: білий і золотий (мідний)
СТЕКЛО: мінеральне, стійке до подряпин
БРАСЛЕТ: неіржавка сталь, міланське плетіння; колір: золотистий (мідний); застібка замикається з подвійною фіксацією, довжина 24 см
ГАРАНТИЯ: 12 місяців

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо до вашої уваги якісний оригінальний механічний жіночий наручний годинник відомого бренда FORSINING модель Forsining 412 Gold-White 1132-0008 з біло-золотим циферблатом, золотим корпусом і золотистим браслетом з неіржавкої сталі.
Яскрава за дизайном модель годинника невеликого розміру з гармонійною палітрою чорного та золотого кольору.
Прекрасно підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, оскільки міцний металевий корпус виготовлений із неіржавкої сталі та може витримувати будь-які навантаження.
Підходять жінкам, підліткам (дівчинкам).

Прекрасний подарунок на будь-яке свято: на день народження, коханій дівчині матері, бабусі на ювілей, День матері, День Дочірі, День Бабусі, 14 лютого — День Закоханих, День сім'ї, Міжнародний Жіночий День 8 березня або просто тому, що Вам ця людина доріг і Ви його любите.

Стиль, призначення
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: класика, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі.

Технічні характеристики
Виробник
Часы бренда FORSINING — це завжди гарантія бездоганного дизайну та високого якості.
Якість, матеріали, механізми
Цей наручний годинник має міцний корпус з неіржавкої сталі, а також якісний, надійний і довговічний швейцарський механізм ручне збирання від відомої Швейцарської фірми ETA. Ці механізми використовують багато відомих брендів, як-от Tissot, Rado, Mido, TAG Heuer.

Стрілки зі спеціальною фосфоресцирувальної фарбою на стрілках забезпечує підсвічування в темряві.
Стекло мінеральне, стійке до подряпин.
Браслет з неіржавкої сталі (Міланське плетіння), надійно та м'яко охоплює зап'ястя руки.

Застежка: на клямці, регулюється вибором різних позицій на ремінці.

Параметри
Механізм на стрільцевому циферблаті округлої форми з мітками забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова — 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати цей годинник Ви можете прочитати в статті ЗДІЙСЯ
Розміри
Цей наручний годинник має корпус невеликого розміру діаметром 33 мм завтовшки 9 мм.
Довжина ремінця становить 24 см, тож підійдуть цей годинник практично на будь-якою розмір руки. За потреби можна змінювати довжину, вибираючи потрібні отвори на ремінці.

ПОХОЖІ та ПОПУЛЯРНІ МЕХАНІЧНІ МОДЕЛІ:
ІНШІ моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ

Підбірка МУЖСКИХ годин ПОЗИВАТИ

Моделі ЧОРНО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
Модели КВАРЦЕВЫХ годин ЗАСТОСУВАННЯ

Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ (великий вибір)

Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЙМАТИ
Моделі годинника ДЛЯ ПІДРОСТКІВ ДІТЕЙ ПОЗИВАТИ
Чому саме ми? Наші Переваги:

Купуємо годинник великим гуртом — даємо на них низькі ціни.
Для Вашої зручності є різні способи оплати товару, включно з накладений платіж (оплата після огляду товару), найличний, безготівковий розрахунок, , а також купівля в розшарочку.

Ми продаємо СВОЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і в нас не буває великих затримок.
Виправки відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай за 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.

Замовити, купити товар у нас дуже легко та просто:


Прагнучи відправити Ваше замовлення так швидко, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ (всі колекції)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Римські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механіка ETA |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Мідний |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 69 г |
| Діаметр | 33 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
- Ціна: 1 096,48 ₴
- Спосіб упаковки: Для захисту від ударів усі годинники обов'язково обертаються пухирчастою плівкою, поміщаються в полицьну коробочку й обгортаються стретч плівкою.



























