
Годинник чоловічий механічні скелетони Winner 8012 Diamonds Automatic Black-Silver (1099-0024)
1 156 ₴
890,12 ₴
- В наявності
- Код: Winner 1099-0043
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис годинника наручних Winner 8012 Diamonds Automatic Black-Silver (1099-0024)


МЕХАНИЗМ: швейцарський механізм фірми ETA, механічні, аналоговий, стрілковий
КОРПУС:
- годинна неіржавка сталь, колір: сріблястий
- діаметр: 39 мм, товщина: 13 мм
- водонепроникність: побутова, 3 атм — бризки, волога, дощ, сніг
ЦІФЕРБЛАТ, функції: годинник, хвилини, секунди; колір: чорний, сріблястий
СТЕКЛО: мінеральне, стійке до подряпин
РЕМЕШОК: PU-кожа, колір: чорний, застібка класична, довжина 25 см
ГАРАНТИЯ: 12 місяців

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо до Вашої уваги якісний оригінальний механічний годинник відомого бренда WINNER модель Winner 8012 Diamonds Automatic Black-Silver (1099-0024) з чорно-сріблястим циферблатом, сріблястим корпусом і чорним ремінцем.
Ця модель годинників середнього розміру у класичному стилі з гармонійною палітрою сріблястого та чорного кольору.
Прекрасно підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, оскільки міцний металевий корпус виготовлений із неіржавкої сталі та може витримувати будь-які навантаження.
Підходять чоловікам, підліткам.

Прекрасний подарунок на будь-яке свято: на день народження, коханому парню, батькові, дідушці, на ювілей, День Отця, День Синя, День Дідушки, 14 лютого — День Закоханих, День сім'ї, Міжнародний чоловічий День (19 листопада), Деньднителя Вітчизни (14 жовтня) або просто тому, що Вам ця людина доріг і Ви її любите.
Стиль, призначення
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: класика, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі.

Технічні характеристики
Виробник
Часы бренда WINNER — це завжди гарантія бездоганного дизайну та високого якості.
Якість, матеріали, механізми
Цей наручний годинник має міцний корпус з неіржавкої сталі, а також якісний, надійний і довговічний швейцарський механізм ручне збирання від відомої Швейцарської фірми ETA. Ці механізми використовують багато відомих брендів, як-от Tissot, Rado, Mido, Tag Heuer.
Стрілки зі спеціальною люмінесцентний фарбою білого кольору добре виділяються на тлі чорно-сріблястого циферблата.
Стекло мінеральне, стійке до подряпин.
Ремінець з PU-шкіри, надійно та м'яко охоплює зап'ястя руки.
Застежка: класична, дуже зручна.

Параметри
Механізм на стріляльному циферблаті округлої форми з римськими цифрами забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова — 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати цей годинник Ви можете прочитати в статті ЗДІЙСЯ
Розміри
Цей наручний годинник має корпус більший за середній розмір діаметром 39 мм завтовшки 13 мм.
Довжина ремінця становить 25 см, тож підійдуть цей годинник практично на будь-якою розмір руки. За потреби можна змінювати довжину, вибираючи потрібні отвори на ремінці.

ПОХОЖІ та ПОПУЛЯРНІ МЕХАНІЧНІ МОДЕЛІ:
ІНШІ моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ

Підбірка МУЖСКИХ годин ПОЗИВАТИ

Моделі ЧОРНО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
Модели КВАРЦЕВЫХ годин ЗАСТОСУВАННЯ

Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ (великий вибір)

Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЙМАТИ
Моделі годинника ДЛЯ ПІДРОСТКІВ ДІТЕЙ ПОЗИВАТИ
Чому саме ми? Наші Переваги:

Купуємо годинник великим гуртом — даємо на них низькі ціни.
Для Вашої зручності є різні способи оплати товару, включно з накладений платіж (оплата після огляду товару), найличний, безготівковий розрахунок, , а також купівля в розшарочку.

Ми продаємо СВОЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і в нас не буває великих затримок.
Виправки відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай за 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.

Замовити, купити товар у нас дуже легко та просто:


Прагнучи відправити Ваше замовлення так швидко, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ (всі колекції)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Римські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механіка ETA |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Сріблястий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 79 г |
| Діаметр | 39 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина ремінця | 19 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
- Ціна: 890,12 ₴
- Спосіб упаковки: Для захисту від ударів усі годинники обов'язково обертаються пухирчастою плівкою й додатково поміщаються в поштову коробочку.



























