
Годинник наручний жіночий рожевий спортивний цифровий Sanda 6005 Pink 1044-0038
1 025 ₴
- Немає в наявності
- Код: Sanda 6005 1044-0038
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис годин наручних електронних Sanda 6005 Pink 1044-0038

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо до Вашої уваги оригінальні електронні спортивні цифрові наручний годинник всесвітньо відомого бренда SANDA модель 6005 Pink 1044-0038 з рожевим циферблатом, корпусом і силіконовим браслетом.
Ця модель годинника яскраво та стильно має гармонійний вигляд завдяки гармонійному поєднанню рожевого та золотистого кольорів, цифрова індикація чітко видно на світло-сірому екрані, навіть якщо Ви в русі.
Ці годинник ідеально підійдуть для спорту, використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, позаяк мають протиударний корпус.
Підходять жінкам, дівчатам підліткам і навіть дітям-дівчинкам.
Прекрасний корисний подарунок і модний аксесуар на будь-яке свято: на день народження, ювілей, День матері, День дочки, День бабусі або 14 лютого — День Закоханих, День сім'ї, Жіночий день 8 березня або просто тому, що Вам ця людина доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, спорт, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Часы от производителя SANDA — це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та найвищого якості за недорогою ціною.
Тому цей бренд дуже широко відомий і популярний серед мільйонів людей у всьому світі.
Якість, матеріали, механізми
Цей наручний годинник має міцний корпус з товстого протиударного пластику та неіржавкої сталі всередині, а також якісний, надійний і довговічний електронний механізм з чудовим збиранням, який характеризується високою точністю відліку часу.
Стекло захищене спеціальним виступом корпусу.
Ремінець з еластичного, але міцного спеціального силікон надійно та м'яко охоплює зап'ясток руки. Довжину ремінця можна регулювати за допомогою вибору різних отворів.
Застежка: класична, дуже зручна!

Параметри
Електронний механізм через яскраві цифри в нижній частині екрана округлої форми забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
- день тижня
- дата
- місяць
Також є додаткові функції:
- будильники (4 звичайних + 1 із повторенням сигналу через 5 хвилин)
- секундомір
- подвійний час
- таймер
- підсвічування екрана
Кварцовий механізм зі стрілячною індикацією дублює:
- годинник
- хвилини
Водонепроникність побутова — 5 atm (50 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати цей годинник Ви можете прочитати в статті ЗДІЙСЯ
Розміри
Цей наручний годинник має протиударний корпус середнього розміру діаметром 42 мм.
Загальна довжина ремінця становить 22 см, що дає змогу комфортно обхопити будь-яке зап'ясток руки.

ПОПУЛЯРНІ МОДЕЛІ:
ЩЕ величезний асортимент, чудовий вибірочки УНІЗУнєКТИ
або для швидкого переходу ЖМІТЬ СИЛУКУ
Чому саме ми? Наші Переваги:


Ми продаємо СВОЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і в нас не буває великих затримок.
Виправки відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай за 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.



За Вашого бажання, перед відправленням ми БЕЗПЛАТНО настроїти будь-який годинник за потрібними параметрами
Замовити, купити товар у нас дуже легко та просто:
Здійснюємо ШВИДКІСТЬ ДОСТАВКУ найчастіше за 1-2 дні будь-яким перевезенням по всій Україні в міста: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Житосвіт, Кропив'янський, Полтава, Ніколаєв, Херсон, Рівно, Хмельницький, Тернопель, Івано-Франковськ, Чорновці, Луцк, Суми, Ужродо-, Північнодонецьк, Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, І в ІНШІ ГОРОДА І СМАЧНІ ПУНКТИ.

Стараємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
ЩЕ безліч яскравих годинників МІСТИТЬ В РОЗДІЛХ нижче:
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ (великий вибір)

Моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ

Модели КВАРЦЕВЫХ годин ЗАСТОСУВАННЯ

Моделі ЧОРНО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЙМАТИ
Моделі годинника ДЛЯ ПІДРОСТКІВ ДІТЕЙ ПОЗИВАТИ
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ (Уся колекція)
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanda |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Так |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Рожевий |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Колір циферблату | Рожевий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Таймер зворотнього відліку, Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати, Індикація місяця, Другий часовий пояс |
- Ціна: 1 025 ₴























