
Годинник наручних армійські електронні чоловічі тактичні спортивні Sanda 599 Black-White 1044-0014
1 101 ₴
- В наявності
- Код: Sanda 1044-0014
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис наручних годинників тактичних електронних годинників Sanda 599 Black-White 1044-0014

Вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашу увагу неординарні електронно-кварцеві цифрові годинники наручних годинниках по цілій землі Відомий бренд Sanda модель 599 Black-White 1044-0014 з чорно-білим корпусом і силіконовим ремінцем.
Дана модель годинника яскраво і стильно Виглядає гармонійно, контрастним поєднанням чорних і білих кольорів. Цифрова і стрілкова індікація чітко видно на чорно-серому циферблаті, Навіть якщо Ви в русі.
Ці Це ідеальний годинник, який буде використовуватись у щоденному житті і при кожній активній діяльності, оскільки вони мають противний корпус.
Підходять чоловіки, підлітки та жінки.
Стиль, призначення
Цей годинник можна застосувати до різних стилів: спорт, армійський, модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, сучасний, футуристий.

Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника SANDA - найкраще співвідношення Гігантський дизайн і найвище Недорогоцінна якість Ціни.
Тому цей бренд дуже Популярність і популярність серед мільйонів людей по всьому світу.
Зокрема, у нас в Україні і в Європі цей бренд заслужено є Один з них лідерів Продаж.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручних годинників мають надійну силу корпус з товстого протиударного пластику і нержавейки всередині, а також Корисний, надійний і довготривалий електронний Тайванська механізм з чудовим збиранням, який характеризується високою точністю ходу. Батарейка Японська.
Стекло захищено Спеціальним виступом корпусу.
Ремішок з приємного на дотик міцного Гнучкого силікона Його м’яко й надійно обхоплює зап’ястка руки.
Застежка Класична, подвійна, дуже зручна.

Параметри
Електронний механізм через великі яскраві цифри на широкому екрані округлою формою забезпечує індикацію:
- годинник
- Кожні 30 хвилин
- секунд
- день тижня
- дата
- місяць
Також є додаткові функції:
- будильник
- секундомір
- підсвічування екрана
Кварцовий механізм зі стрільцевою індикою дублює:
- годинник
- Кожні 30 хвилин
- секунд
Водонепроникність побутова (5 атм)

Налаштування годинника
Як налаштувати цей годинник Ви можете прочитати за посиланням ЗЕСЬ
Розміри
Дані наручного годинника мають протилежний корпус діаметром 50 мм.
Загальна довжина ремешка становить 25 см, що дозволяє зручно обхопити будь-яке зап'ястя руки.

Відгуки покупців про наш інтернет магазин Ви можете Дивіться тут ( Щоб переглянути інформацію, натисніть зображення) 
Щоб отримати замовлення:

1) У день замови 2) нашим перевезенням. 3) По цілій Україні

Стараємося, щоб у вас було відчуття, ніби ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
Здобувайте стильний, надійний наручний годинник і носите з радістю!
Ще ПАПУЛЯРНІ годинники ( Для перегляду інформації та ціни натисніть на картинку):
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВІТЬСЯ (великий вибір)

Моделі ВІЧНИХ годин (SMART WATSH) ПОДИВІТЬСЯ
Моделі МЕХАНТИЧНих годин З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВІТЬСЯ

Модели КВАРЦЕВЫХ ХРОНІЧНЕ ЗАПИТУЮТЬ

Моделі ЧістО ЖЕНКИХ годин ПОДИВІТЬСЯ
ЗВИЧАЙНИЙ годинник ПОДИВИТЬСЯ (Всі збірки)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати, Індикація місяця |
- Ціна: 1 101 ₴




















