
Годинник тактичні армійські спортивні Skmei 1163 Yellow 1080-0396
1 101 ₴
- В наявності
- Код: Skmei 1080-0396
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис наручних годинників тактичних електронних годинників Skmei 1163 Yellow 1080-0396

Вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашу увагу оригінальні електронно-кварцеві цифрові годинники наручних годинниках по цілій землі відомого бренду Skmei модель 1163 Yellow 1080-0396 з чорно-жовим корпусом середнього розміру і силіконовим ремінцем.
Дана модель годинника яскраво і стильно Завдяки оригінальній формі корпусу і гармонійному поєдинку чорного і жовтого кольорів. Цифрова і стрілка чітко видно на світлому екрані, Навіть якщо Ви в русі.
Ці Це ідеальний годинник, який буде використовуватись у щоденному житті і при кожній активній діяльності, оскільки вони мають противний корпус.
Підходять як чоловіки, так і підлітки, так і жінки.
Стиль, призначення
Цей годинник можна застосувати до різних стилів: спорт, армійський, модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, сучасний, футуристий.

Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника SKMEI - це найкраще співвідношення непоганого Гігантський дизайн і найвище Недорогоцінна якість Ціни.
Тому цей бренд дуже Популярність і популярність серед мільйонів людей по всьому світу.
Зокрема, у нас в Україні і в Європі цей бренд заслужено є Один з них лідерів Продаж.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручних годинників мають надійну силу корпус з товстого протиударного пластику і нержавейки всередині, а також Корисний, надійний і довготривалий електронний Тайванська механізм з чудовим збиранням, який характеризується високою точністю ходу.
Японські Батарейки: Maxell silver oxide CR2025 для електронної частини і Maxell silver oxide CR626SW для стрілкового механізму.
Стекло захищено Спеціальним виступом корпусу.
Ремішок з приємного на дотик міцного Гнучкого силікона Його м’яко й надійно обхоплює зап’ястка руки.
Застежка Класична, дуже зручна.

Параметри
Електронний механізм через великі яскраві цифри на широкому екрані округлою формою забезпечує індикацію:
- годинник
- Кожні 30 хвилин
- секунд
- день тижня
- дата
- місяць
Також є додаткові функції:
- будильник
- секундомір
- підсвічування екрана
Кварцовий механізм зі стрільцевою індикою дублює:
- годинник
- Кожні 30 хвилин
- секунд
Водонепроникність побутова (5 атм)

Налаштування годинника
Як налаштувати цей годинник Ви можете прочитати за посиланням ЗЕСЬ
Розміри
Дані наручного годинника мають протилежний корпус діаметром 44 мм.
Загальна довжина ремешка становить 25 см, що дозволяє зручно обхопити будь-яке зап'ястя руки.

Відгуки покупців про наш інтернет магазин Ви можете Дивіться тут ( Щоб переглянути інформацію, натисніть зображення) 
Щоб отримати замовлення:

1) У день замови 2) нашим перевезенням. 3) По цілій Україні

Стараємося, щоб у вас було відчуття, ніби ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
Здобувайте стильний, надійний наручний годинник і носите з радістю!
Ще ПАПУЛЯРНІ годинники ( Для перегляду інформації та ціни натисніть на картинку):
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВІТЬСЯ (великий вибір)

Моделі ВІЧНИХ годин (SMART WATSH) ПОДИВІТЬСЯ
Моделі МЕХАНТИЧНих годин З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВІТЬСЯ

Модели КВАРЦЕВЫХ ХРОНІЧНЕ ЗАПИТУЮТЬ

Моделі ЧістО ЖЕНКИХ годин ПОДИВІТЬСЯ
ЗВИЧАЙНИЙ годинник ПОДИВИТЬСЯ (Всі збірки)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати, Індикація місяця |
- Ціна: 1 101 ₴




















