
Годинник наручний електронний чоловічий жіночий цифровий Skmei 1229 Black-Gold 1080-0148
1 097 ₴
- В наявності
- Код: Skmei 1080-0148
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис годин наручних електронних Skmei 1229 Black-Gold

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо до Вашої уваги неординарні цифрові наручний годинник всесвітньо відомого бренда Skmei модель 1229 Black-Gold 1080-0148 зі світло-сірим циферблатом, чорно-червоним корпусом і чорним еластичним силіконовим ремінцем.
Ця модель годинника яскраво та стильно має гармонійний вигляд завдяки поєднанню червоних вставок і написів на чорному тлі. Цифрова індикація чітко видно на світло-сірому з чорним екраном, навіть якщо Ви в русі.
Ці годинник ідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, позаяк мають протиударний корпус.
Підходять як чоловікам, так і жінкам, а також підліткам.
Стиль, призначення
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, спорт, армійський, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника SKMEI — це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та найвищого якості за недорогою ціною.
Тому цей бренд дуже широко відомий і популярний серед мільйонів людей у всьому світі.
Зокрема, у Європі цей бренд заслужено є одним з лідерів продажів.
Якість, матеріали, механізми
Цей наручний годинник має міцний корпус з протиударного пластику зовні та неіржавкої сталі всередині, а також якісний, надійний і довговічний електронний Японський механізм Miyota з чудовим збиранням, який характеризується високою точністю ходу
Стекло захищене спеціальним виступом корпусу.
Ремінець з приємного на дотик міцного еластичного силікону м'яко та надійно охоплює зап'ястя руки.
Застежка класична, дуже зручна.

Параметри
Електронний механізм через великі яскраві цифри на широкому екрані округлої форми забезпечують індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
- день тижня
- дата
- місяць
Також є додаткові функції:
- будильник
- секундомір
- таймер (зворотний відлік)
- другий часовий пояс
- підсвічування екрана
Водонепроникність побутова (50 м)


Налаштування годинника
Як налаштувати , цей годинник Ви можете прочитати в статті ЗДІЙНО (тищаючи на етапі написання, скоро з'явиться посилання)
Розміри
Цей наручний годинник має великий протиударний корпус діаметром 55 мм.
Загальна довжина ремінця становить 25 см, що дає змогу комфортно обхопити будь-яке зап'ясток руки.


Здійснюємо ШВИДКІСТЬ ДОСТАВКУ найчастіше за 1-2 дні будь-яким перевезенням по всій Україні

Стараємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
ПОПУЛЯРНИЙ годинник (для перегляду інформації та ціни натисніть на кератинку):
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ (великий вибір)
Моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ
Модели КВАРЦЕВЫХ годин ЗАСТОСУВАННЯ
Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЙМАТИ
Моделі ЧОРНО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ (Уся колекція)
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Таймер зворотнього відліку, Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати, Індикація місяця, Другий часовий пояс |
- Ціна: 1 097 ₴





















