
Годинник наручний армійський чоловічий спортивний Skmei 1229 Black-White 1080-0146
1 108 ₴
- В наявності
- Код: Skmei 1080-0146
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис годин наручних електронних Skmei 1229 Black-Blue

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо до вашої уваги електронні цифрові наручний годинник всесвітньо відомого бренда Skmei модель 1229 Black-White 1080-0146 із синьо-чорним корпусом, чорним циферблатом, і силіконовим ремінцем.
Ця модель годинника стильно має вигляд завдяки гармонійному поєднанню чорного кольору годинника з білими написами, а також солідно через великий протиударний корпус. Цифрова індикація чітко видно на світло-сірому з чорним екраном, навіть якщо Ви в русі.
Ці годинник ідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, позаяк мають протиударний корпус.
Підходять як чоловікам, так і жінкам, а також підліткам.
Стиль, призначення
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, спорт, армійський, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника SKMEI — це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та найвищого якості за недорогою ціною.
Тому цей бренд дуже широко відомий і популярний серед мільйонів людей у всьому світі.
Зокрема, у нас в Україні та в Європі цей бренд заслужено є одним з лідерів продажів.
Якість, матеріали, механізми
Цей наручний годинник має міцний корпус з товстого протиударного пластику та неіржавкої сталі всередині, а також якісний, надійний і довговічний електронний Тайваньський механізм з чудовим збиранням, який характеризується високою точністю ходу. Батарейка Японська.
Стекло захищене спеціальним виступом корпусу.
Ремінець з міцного зносостійкого силікону надійно охоплює зап'ястя руки. Довжину ремінця можна регулювати за допомогою вибору різних отворів на ремінці.
Застежка класична, подвійна, дуже зручна.

Параметри
Електронний механізм через великі яскраві цифри на широкому екрані округлої форми забезпечують індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
- день тижня
- дата
- місяць
Також є додаткові функції:
- будильник
- секундомір
- підсвічування екрана
Водонепроникність побутова 5 атм (50 м) ( дізнатися докладніше)


Налаштування годинника
Як налаштувати , цей годинник Ви можете прочитати в статті ЗДІЙНО (тищаючи на етапі написання, скоро з'явиться посилання)
Розміри
Цей наручний годинник має великий протиударний корпус діаметром 55 мм.
Загальна довжина ремінця становить 25 см, що дає змогу комфортно обхопити будь-яке зап'ясток руки.

ПОПУЛЯРНІ МОДЕЛІ:
дивіться НІЖЕ або ЖМІТЬ СИЛУКУ

Здійснюємо ШВИДКІСТЬ ДОСТАВКУ найчастіше за 1-2 дні будь-яким перевезенням по всій Україні

Стараємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
ПОПУЛЯРНИЙ годинник:
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ (великий вибір)

Моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ

Модели КВАРЦЕВЫХ годин ПОЗИВАТИ

Моделі ЧОРНО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЙМАТИ
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ (Уся колекція)
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Протиударні | Так |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати, Індикація місяця |
- Ціна: 1 108 ₴



















