
Годинник армійський наручний хакі зелений Curren 8183 Military Green 1008-0009
1 364 ₴
1 050,28 ₴
- В наявності
- Код: Curren 1008-0009
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Особливості годинника наручних кварцових Curren 8363 Blue-Cuprum 1008-0178

Зовнішній вигляд, дизайн
Пропонуємо до Вашої уваги чудові наручний годинник відомого бренда Mini Focus MF0166G.04 Green-Black 1095-0104 з чорним корпусом із неіржавкої сталі, циферблатом і шкіряним ремінцем зеленого кольору.
Ця модель годинника має яскравий вигляд завдяки яскраво-зеленому екрану, хоча в умовах природи цей колір добре маскує, тому цей годинник добре підійде військовим.
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: класика, модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, армійський, молодіжний.
Підходить як чоловікам, так і підліткам.

Технічні характеристики
Цей наручний годинник має міцний корпус із годинникової неіржавкої сталі і якісний, надійний і довговічний кварцовий механізм.
Крім зручної стріляльної індикації:
- годинник
- хвилини
- секунди
є функція дати (маленький циферблат у правій частині циферблата).
Стекло мінеральне (стійке до подряпин).
Застібка класична.



Якісне обслуговування й Доставка
Після оформлення Вашого замовлення ми швидко зв'язуємося з Вами для уточнення замовлення і відвеземо ваше замовлення до служби доставки впродовж найближчих кількох ГОДИВ (не днів)!
Товар перед відправленням перевіряється на цілісність і працездатність.
Здійснюємо ШВИДКІСТЬ ДОСТАВКУ будь-яким перевезенням по всій Україні найчастіше 1-2 дні.
Стараємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
ПОПОПЛЯРНІ МОДЕЛІ ГОДИВ:
ІНШІ моделі КВАРЦЕВИХ годин ПОЗИВАТИ
Моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ
Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЙМАТИ
Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Синій |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Синій |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Хронограф | Так |
- Ціна: 1 050,28 ₴













