
Годинник наручний армійський чорний Skmei 1462 All Black 1080-0370
1 873 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Особливості електронного годинника наручних Skmei 1462 All Black 1080-0370

Представляємо До вашої уваги чудові брендові наручні електронні годинник Skmei 1462 All Black 1080-0370 з чорним протиударним корпусом і гнучким ремінцем із неіржавкої сталі (Міланське плетіння) чорного кольору.
Підходять дані наручний годинник як чоловікам, так і жінкам, а також підліткам (хлопчикам і дівчаткам).
Такий зовнішній вигляд відповідає стилях: сучасний, армійський, спортивний, подорожі, робочий, повсякденний.
Технічні особливості
Ця модель має багато корисних функцій:
- Крокомір
- Підрахунок витрачених калорій
- Аналитика
- Будильник
- Синхронізація з телефоном за допомогою блютуза 4.0
- віддалене керування фотокамерою
- повідомлення
- сповіщення та приймання вхідних дзвінків на телефон, пропущені дзвінки
- секундомір
- таймер
- підсвітка
- заряд батареї
- час, дата, календар

Браслет цього наручного годинника дуже зручний, еластичний і водночас міцний, оскільки виготовлений із неіржавкої сталі за технологією Міланське плетіння. Зміна довжини браслета здійснюється дуже просто завдяки тому, що одна із застібок годинника має можливість переставляння в різні позиції на ремінці та кріпиться водночас виключно міцним фіксатором.

Гарантія
Даємо гарантію на цей смарт-годинник 12 місяців.
Доставка
Після оформлення Вашого замовлення ми швидко зв'язуємося з Вами для уточнення замовлення і відвеземо ваше замовлення до служби доставки впродовж найближчих кількох ГОДИВ (не днів)!
Товар перед відправленням перевіряється на цілісність і працездатність.
Здійснюємо швидку доставку будь-яким перевезенням по всій Україні найчастіше 1-2 дні.
Такий годинник:
ВЕСЬ ВИБІР ЧАСІВ — ПОМІРАТИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Хакі |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 93 г |
| Діаметр | 45 мм |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Спорт-функції | Таймер зворотнього відліку, Секундомір, Крокомір, Лічильник калорій |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Індикація дня тижня, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація місяця |
- Ціна: 1 873 ₴













