
Годинник наручний армійський електронний цифровий AMST 3022 Black-Red Smooth Wristband 1094-0040
2 149 ₴
- Немає в наявності
- Код: AMST 1094-0040
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис годин наручних електронних AMST 3022 Black-Red Smooth Wristband 1094-0040

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо до Вашої уваги неординарні електронно-кварцеві наручний годинник всесвітньо відомого бренда AMST модель 3022 Black-Red Smooth Wristband 1094-0040 з чорним корпусом, червоним (бордовим) циферблатом і чорним ремінцем.
Ця модель годинника яскраво та стильно має вигляд завдяки гармонійному поєднанню чорного корпусу з неіржавкої годинникової сталі з червоним (бордовим) кольором екрана і чорним ремінцем. Цифрова та стрілкова індикація чітко видно на чорному екрані, навіть якщо Ви в русі.
Ці годинник ідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, оскільки мають надійний протиударний корпус.
Підходять як чоловікам, так і жінкам, а також підліткам.
Стиль, призначення
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, спорт, армійський, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника AMST — це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та найвищого якості за недорогою ціною.
Тому цей бренд дуже широко відомий і популярний серед мільйонів людей у всьому світі.
Зокрема, у нас в Україні та в Європі цей бренд заслужено є одним з лідерів продажів.
Якість, матеріали, механізми
Цей наручний годинник має міцний корпус з неіржавкої сталі, а також якісний, надійний і довговічний електронний Японський механізм Miyota з чудовим збиранням, який характеризується високою точністю ходу
Стекло мінеральне, стійке до подряпин.
Ремінець з міцної зносостійкої тканини м'яко і надійно охоплює зап'ястя руки. Довжину ремінця можна регулювати за допомогою використання різних отворів на ньому.
Застежка класична, дуже зручна.

Параметри
Електронний механізм за допомогою цифр на широкому екрані округлої форми забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
- день тижня
- дата
- місяць
Також є додаткові функції:
- будильник
- секундомір
- підсвічування екрана
Кварцовий механізм зі стрілячною індикацією дублює:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати цей годинник Ви можете прочитати в статті ЗДЕсь
Розміри
Цей наручний годинник має протиударний корпус діаметром 45 мм.
Загальна довжина ремінця становить 22,5 см, що дає змогу комфортно обхопити будь-яке зап'ясток руки.

ПОХОЖІЄ МОДЕЛИ:
дивіться НІЖЕ або ЖМІТЬ СИЛУКУ

Здійснюємо ШВИДКІСТЬ ДОСТАВКУ найчастіше за 1-2 дні будь-яким перевезенням по всій Україні

Стараємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
ПІДОБЛИВОСТІ часы:
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ (великий вибір)

Моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ

Модели КВАРЦЕВЫХ годин ЗАСТОСУВАННЯ

Моделі ЧОРНО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЙМАТИ
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ (усі колекції)
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMST |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Протиударні | Так |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Бордовий |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Загальна довжина | 22.5 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати, Індикація місяця |
- Ціна: 2 149 ₴




















