
Curren 8366 Silver-Black 1008-0167
1 253 ₴
964,81 ₴
- В наявності
- Код: Curren 1008-0167
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Особливості годинника наручних кварцових Curren 8366 Silver-Black 1008-0167

Зовнішній вигляд, дизайн
Пропонуємо до Вашої уваги чудові наручний годинник відомого бренда Curren 8366 Silver-Black 1008-0167 з чорним циферблатом і сріблястим корпусом і браслетом зі спеціальної годинникової неіржавкої сталі.
Ця модель годинника має яскравий та солідний вигляд завдяки контрастному з'єднанню чорного екрана зі сріблястим кольором неіржавкої сталі.
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: класика, модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, армійський, молодіжний.
Підходить як чоловікам, так і підліткам.

Технічні характеристики
Цей наручний годинник має міцний корпус із годинникової неіржавкої сталі і якісний, надійний і довговічний кварцовий механізм.
Крім зручної стріляльної індикації:
- годинник
- хвилини
- секунди
є функція дати.
Стекло мінеральне (стійке до подряпин).
Застежка розкладна.


Якісне обслуговування й Доставка
Після оформлення Вашого замовлення ми швидко зв'язуємося з Вами для уточнення замовлення і відвеземо ваше замовлення до служби доставки впродовж найближчих кількох ГОДИВ (не днів)!
Товар перед відправленням перевіряється на цілісність і працездатність.
Здійснюємо ШВИДКІСТЬ ДОСТАВКУ будь-яким перевезенням по всій Україні найчастіше 1-2 дні.
Стараємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
ПОПУЛЯРНІ МОДЕЛІ:
ІНШІ моделі КВАРЦЕВИХ годин ПОЗИВАТИ
Моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ
Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЙМАТИ
Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
- Ціна: 964,81 ₴










