
Годинник наручний армійський чоловічий електронно-кварцовий цифровий Sanda 759 Green-Black 1044-0005
1 108 ₴
- Немає в наявності
- Код: Sanda 1044-0005
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис годин наручних електронних Sanda 759 Green-Black 1044-0005

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо до Вашої уваги неординарні електронно-кварцеві цифрові наручний годинник всесвітньо відомого бренда Sanda модель 759 Green-Black 1044-0005 з чорним корпусом і зеленим силіконовим ремінцем.
Ця модель годинника яскраво та стильно має вигляд завдяки гармонійному поєднанню чорного корпусу із сірим кольором екрана та зеленим ремінцем. Цифрова та стрілкова індикація чітко видно на світло-сірому з чорним екраном, навіть якщо Ви в русі.
Ці годинник ідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, позаяк мають протиударний корпус.
Підходять як чоловікам, так і жінкам, а також підліткам.
Стиль, призначення
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, спорт, армійський, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника SANDA — це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та найвищого якості за недорогою ціною.
Тому цей бренд дуже широко відомий і популярний серед мільйонів людей у всьому світі.
Зокрема, у нас в Україні та в Європі цей бренд заслужено є одним з лідерів продажів.
Якість, матеріали, механізми
Цей наручний годинник має міцний корпус з товстого протиударного пластику та неіржавкої сталі всередині, а також якісний, надійний і довговічний електронний Японський механізм Miyota з чудовим збиранням, який характеризується високою точністю ходу
Стекло захищене спеціальним виступом корпусу.
Ремінець з приємного на дотик міцного еластичного силікону м'яко та надійно охоплює зап'ястя руки.
Застежка класична, дуже зручна.


Параметри
Електронний механізм через великі яскраві цифри на широкому екрані округлої форми забезпечують індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
- день тижня
- дата
- місяць
Також є додаткові функції:
- будильник
- секундомір
- підсвічування екрана
Кварцовий механізм зі стрілячною індикацією дублює:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова (50 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати цей годинник Ви можете прочитати в нашій статті за посиланням ЗЕенький
Розміри
Цей наручний годинник має протиударний корпус діаметром 45 мм.
Загальна довжина ремінця становить 20 см, що дає змогу комфортно обхопити будь-яке зап'ясток руки.

ПІДОБУДНІ ПОРОЖКИ ЕЛЕКТРОННИЙ годинник:
ПІДОБУДНІ ПО ФОРМІ ЕЛЕКТРОННІ годинники:
ПОПУЛЯРНІ МОДЕЛІ ЕЛЕКТРОННИХ годинників:
ІНШІ МОДЕЛІ ЧАСІВ дивіться НІЖЕ або ЖМІТЬ СИЛУКУ

Здійснюємо ШВИДКІСТЬ ДОСТАВКУ найчастіше за 1-2 дні будь-яким перевезенням по всій Україні

Стараємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
ПІДОБЛИВОСТІ часы:
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ (великий вибір)

Моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ

Модели КВАРЦЕВЫХ годин ЗАСТОСУВАННЯ

Моделі ЧОРНО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЙМАТИ
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ (Уся колекція)
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanda |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати, Індикація місяця |
- Ціна: 1 108 ₴

























