
Годинник наручний чоловічий армійський електронно-кварцовий цифровий Skmei 1312 Black-Green 1080-0239
1 101 ₴
- Немає в наявності
- Код: Skmei 1080-0239
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис годин наручних електронних Skmei 1312 Black-Green 1080-0239

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо до Вашої уваги неординарні електронно-кварцеві цифрові наручний годинник всесвітньо відомого бренда Skmei модель 1312 Black-Green 1080-0239 з чорно-зеленим корпусом і силіконовим ремінцем.
Ця модель годинника яскраво та стильно має вигляд завдяки гармонійному поєднанню чорно-зеленого корпусу із сірим кольором екрана. Цифрова та стрілкова індикація чітко видно на світло-сірому з чорним екраном, навіть якщо Ви в русі.
Ці годинник ідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, позаяк мають протиударний корпус.
Підходять як чоловікам, так і жінкам, а також підліткам.
Стиль, призначення
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: спорт, армійський, модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника SKMEI — це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та найвищого якості за недорогою ціною.
Тому цей бренд дуже широко відомий і популярний серед мільйонів людей у всьому світі.
Зокрема, у нас в Україні та в Європі цей бренд заслужено є одним з лідерів продажів.
Якість, матеріали, механізми
Цей наручний годинник має міцний корпус з товстого протиударного пластику та неіржавкої сталі всередині, а також якісний, надійний і довговічний електронний Тайваньський механізм з чудовим збиранням, який характеризується високою точністю ходу. Батарейка Японська, модель Maxell CR2025.
Стекло захищене спеціальним виступом корпусу.
Ремінець з приємного на дотик міцного еластичного силікону м'яко та надійно охоплює зап'ястя руки.
Застежка класична, дуже зручна.

Параметри
Електронний механізм через великі яскраві цифри на широкому екрані округлої форми забезпечують індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
- день тижня
- дата
- місяць
Також є додаткові функції:
- будильник
- секундомір
- підсвічування екрана
Кварцовий механізм зі стрілячною індикацією дублює:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова (50 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати цей годинник Ви можете прочитати за посиланням ЗДЕсь
Розміри
Цей наручний годинник має протиударний корпус діаметром 50 мм.
Загальна довжина ремінця становить 20 см, що дає змогу комфортно обхопити будь-яке зап'ясток руки.

відгуки покупців про наш інтернет-магазині Ви можете подивитися тут (для перегляду інформації натисніть на зображення) 
Щоб отримати замовлення:

Вирушаємо: 1) У день замовлення 2) Любовим перевезенням 3) По всій Україні

Стараємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
Ще ПОПУЛЯРНИЙ годинник (для перегляду інформації та ціни натисніть на картинку):
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ (великий вибір)

Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЙМАТИ
Моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ

Модели КВАРЦЕВЫХ годин ЗАСТОСУВАННЯ

Моделі ЧОРНО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ (усі колекції)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати, Індикація місяця |
- Ціна: 1 101 ₴













