
Годинники чоловічі механічні срібні білий циферблат Winner 8042 Silver-Black-White 1099-0051
2 042 ₴
1 572,34 ₴
- В наявності
- Код: Winner 1099-0051
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис наручних годин Winner 8042 Silver-Black-White 1099-0051

швейцарський механізм фірми ETA, МЕХАНІЗМ:механічні, аналоговий, стрілочний
КОРПУС:
- сервіс нержавіюча сталь, колір: срібний
- діаметр: 45 мм, товщина: 13 мм
- водонепроникність: побутова, 3 атм - бризки,волога, дощ, сніг
ЦИФЕРБЛАТ, функції: години, хвилини, секунди, дата, день тижня, час доби 12/24; колір: білий
СКЛО: мінеральне, стійке до подряпин
БРАСЛЕТ: нержавіюча сталь, колір: нерж.сталь, застібка розкладна з подвійною фіксацією, довжина 22 см
ГАРАНТІЯ: 12 місяців

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі якісні оригінальні механічні годинники відомого бренду Winner 8042 Silver-Black-White 1099-0051 з білим циферблатом, сріблястим корпусом і браслетом.
Дана модель годинника більше середнього розміру в класичному стилі з гармонійною палітрою срібного та білого кольорів.
Чудово підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як міцний металевий корпус виготовлений з нержавіючої сталі і може витримувати будь-які навантаження.
Підходять чоловікам, підліткам.

Чудовий подарунок на будь-яке свято: День народження, коханому хлопцю, батькові, дідусеві, на ювілей, День Батька, День Сина, День Дідуся, 14 лютого - День Закоханих, День Сім'ї, Міжнародний Чоловічий День (19 листопада), День Захисника Вітчизни (14 жовтня) або просто тому, що Вам цей чоловік доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: класика, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі.

Технічні характеристики
Виробник
Часи бренду FORSINING - це завжди гарантія бездоганного дизайну і високої якості.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з нержавіючої сталі, а також якісний, надійний та довговічний швейцарський механізм ручної збірки від відомої Швейцарської фірми ETA. Ці механізми використовують багато відомих брендів, такі як Tissot, Rado, Mido, Tag Heuer.

Стрілки зі спеціальною люмінесцентною фарбою, яка світиться в темряві.
Скло мінеральне, стійке до подряпин.
Браслет з нержавіючої сталі, надійно і обхоплює зап'ястя руки.
Застібка: розкладне, з подвійною фіксацією, дуже зручна.

Параметри
Механізм на стрілочному циферблаті округлої форми з мітками цифрами забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова - 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в статті ТУТ
Розміри
Дані наручні годинники мають корпус трохи більше середнього розміру діаметром 45 мм, товщиною 13 мм.
Довжина браслета становить 22 см, так що підійдуть ці години практично на будь-який розмір руки. При необхідності можна змінювати довжину, забираючи зайві ланки на браслеті.

СХОЖІ і ПОПУЛЯРНІ МЕХАНІЧНІ МОДЕЛІ:
ІНШІ моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

Підбірка ЧОЛОВІЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
Чому саме ми? Наші переваги:

Купуємо годинник великим оптом - даємо на них низькі ціни.
Для Вашої зручності є різні способи оплати товару, включаючи післяплата (оплата після огляду товару), готівковий, безготівковий розрахунок, а також покупка в розстрочку.

Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
2-3 рази в день Відправки відбуваються, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.

Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:


Намагаємося відправити Ваше замовлення настільки швидко, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (всі колекції)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механіка ETA |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 84 г |
| Діаметр | 45 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина ремінця | 19 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування стрілок |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 1 572,34 ₴
- Спосіб упаковки: Для захисту від ударів годинник обов'язково обертаються бульбашковою плівкою, поміщаються в поштову скриньку й додатково обертаються стрейч плівкою.





























