
Годинники наручні чоловічі жіночі електронні цифрові Casio G-Shock GLG-1000 Black-Silver-Black 1006-1130
889 ₴
- Немає в наявності
- Код: Casio 1006-1130
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис годинників наручних електронних Casio G-Shock GLG-1000 Black-Silver-Black 1006-1130

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі неординарні цифрові наручний годинник всесвітньо відомого бренду модель CASIO G-Shock GLG-1000 Black-Silver-Black 1006-1130 з чорним циферблатом, корпусом і чорним еластичним силіконовим ремінцем.
Дана модель годинника яскраво і стильно виглядає завдяки гармонійному поєднанню оригінальної сріблястою накладки з нержавіючої сталі з чорним кольором корпусу і ремінця. Цифрова та стрілкова індикація чітко видно на світло-сірому з чорним екрані, навіть якщо Ви в русі.
Ці годинники ідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як мають протиударний корпус.
Підходять як чоловікам, так і жінкам, а також підліткам.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, спорт, армійський, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника CASIO - це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та найвищої якості за недорогою ціною.
Тому цей бренд широко відомий і популярний серед мільйонів людей по всьому світу.
Зокрема, в Європі цей бренд заслужено є одним з лідерів продажів.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з протиударного пластика зовні і нержавіючої сталі всередині, а також якісний, надійний та довговічний електронний Японський механізм Miyota з відмінною складанням, який характеризується високою точністю ходу
Скло захищене спеціальним виступом корпусу.
Ремінець з приємного на дотик міцного еластичного силікону м'яко і надійно обхоплює зап'ястя руки.
Застібка класична, дуже зручна.

Параметри
Електронний механізм через великі яскраві цифри на широкому екрані округлої форми забезпечують індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
- день тижня
- дата
- місяць
Кварцевий механізм з стрілочної індикацією дублює:
- годинник
- хвилини
- секунди
Також є додаткові функції:
- будильник
- секундомір
- підсвітка екрану
Водонепроникність побутова (50 м)

Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в статті ТУТ
Розміри
Дані наручні годинники мають великий протиударний корпус діаметром 55 мм
Загальна довжина ремінця складає 25 см, що дозволяє комфортно обхопити будь зап'ясті руки.


Здійснюємо ШВИДКУ ДОСТАВКУ частіше всього за 1-2 дні будь-яким перевізником по всій Україні

Намагаємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
СХОЖІ годинники:
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)
Моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ
Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (вся колекція)
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casio |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати, Індикація місяця |
- Ціна: 889 ₴




















