
Розумний смарт-годинник наручний жіночий білий чорний електронний Smart Watch Skmei W26 Gray
2 388 ₴
- В наявності
- Код: Smart Skmei W26 Gray
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис наручних розумних смарт годин Smart Watch Skmei W26 Gray

ПІДТРИМАТИ ІНШІ РОЗЦЕВКИ розумного смарт-годинника

МЕХАНИЗМ: електронний Японський механізм Miyota з чудовим збиранням, цифровий, сенсорний екран
КОРПУС:
- протиударний ABS-пластик, колір: білий, чорний
- діаметр: 44*38 мм, товщина: 10 мм
- водонепроникність: IP67 (занурення пристрою на глибину до 1 м із тривалістю до 30 хвилин)
ЦІФЕРБЛАТ, функції:
- Час, календар
- зміна циферблата
- показ повідомлень (меседжерів і соц.мереж)
- пульсометр
- крокометр, підрахунок калорій
- моніторинг сну
- спортивний режим
- нагадування про рух
- GPS
- артеріальний тиск
- керування камерою смартфона
- показ дзвінків
- будильник
- секундомір
- таймер
- регулювання яскравості екрана
- режим блокування екрана.

ЄМНІСТЬ БАТАРЕЇ: 200mAh (12-15 днів у режимі очікування, 5-7 днів за активного використання
РОЗМІР ЕКРАНА: 1.54 дюйма, Роздільна здатність екрана: 240*240 dpi
СУМІСНІСТЬ: Android 4.4+ или iOS 8.2+, Bluetooth: Bluetooth 4.0+
СТЕКЛО: Загартоване скло
РЕМЕШОК: силіконовий, колір: білий; застібка класична, довжина 24 см
КОМПЛЕКТАЦИЯ: Зарядний кабель, інструкція
ГАРАНТИЯ: 12 місяців

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо до Вашої уваги якісний наручний розумний смартгодинник Smart Watch Skmei W26 Gray із сірим корпусом і білим силіконовим ремінцем.
Годинник середнього розміру прямокутна форма, ультратонкий корпус, у строгому сучасному стилі, циферблат із можливістю зміни екранів (ще багато додаткових варіантів можна завантажити через мобільний застосунок).
Прекрасно підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, позаяк корпус може витримувати будь-які навантаження.
Підходять жінкам, підліткам (дівчатам, дівчаткам).

Прекрасний подарунок на будь-яке свято: на день народження, коханій дівчині матері, бабусі, на ювілей, День Матері, День Дочірі, День Бабусі, 14 лютого — День Закоханих, День сім'ї, Міжнародний Жіночий День 8 березня або просто тому, що Вам ця людина доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: fashion, casual, діловий, повсякденний, подорожі, спорт.

Виробник
SMART WATSH MODFIT — це відомий завдяки своїй високій якості та водночас низькій ціні динамічно розвивається бренд.
Технічні характеристики
Розміри
Цей наручний годинник має корпус середнього розміру діаметром 44*38 мм завтовшки 10 мм.
Загальна довжина ремінця становить 24 см, тож підійдуть цей годинник практично на будь-якою розмір руки. Для зміни довжини потрібно вибирати необхідні отвори на ремінці.

ПОХОЖІ та ПОПУЛЯРНІ ВУМНІ СМАРТ ГОДИ:
(Натисніть на будь-яке зображення, щоб подивитися опис і ціни)
ВСІ СМАРТ ГОДИ З ЦЕНАМ, ФОТО, ВІДЕО І ОПИСНИМИ ПОЧИТИ
ЩЕ ПОПУЛЯРНІ ГОДИ:
Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ (великий вибір)

Моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ

Підбірка МУЖСКИХ годин ПОЗИВАТИ

Моделі ЧОРНО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
Модели КВАРЦЕВЫХ годин ЗАСТОСУВАННЯ

Моделі годинника ДЛЯ ПІДРОСТКІВ ДІТЕЙ ПОЗИВАТИ
Чому саме ми? Наші Переваги:

Купуємо годинник великим гуртом — даємо на них низькі ціни.
Для Вашої зручності є різні способи оплати товару, включно з накладений платіж (оплата після огляду товару), найличний, безготівковий розрахунок, , а також купівля в розшарочку.

Ми продаємо СВОЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і в нас не буває великих затримок.
Виправки відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай за 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.

Замовити, купити товар у нас дуже легко та просто:


Прагнучи відправити Ваше замовлення так швидко, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ (всі колекції)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Watch |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Полімер |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Прямокутна |
| Колір браслета/ремінця | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Комбінований |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 79 г |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 19 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник |
| Індикатор заряду батареї | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Спорт-функції | Крокомір, Таймер зворотнього відліку, Лічильник калорій, Секундомір, Складні тренування, Пульсометр |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дати, Індикація року, Індикація дня тижня |
- Ціна: 2 388 ₴
- Спосіб упаковки: Для захисту від ударів усі годинники обов'язково обертаються пухирчастою плівкою й додатково поміщаються в поштову коробочку.







































