
Розумні смарт годинники наручні жіночі чорні рожеві електронні Smart Watch Modfit ZL11 Pink-Black 1077-0043
2 516 ₴
- Немає в наявності
- Код: Modfit 1077-0043
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис наручних розумних смарт годин Smart Watch Modfit ZL11 Pink-Black

ПОДИВИТИСЯ ІНШІ ЗАБАРВЛЕННЯ розумних смарт годин

МЕХАНІЗМ: електронний Японський механізм Miyota з відмінною складанням, цифровий, сенсорний екран
КОРПУС:
- протиударний ABS-пластик, колір: рожевий, чорний
- діаметр: 44*38 мм, товщина: 10 мм
- водонепроникність: IP67 (занурення пристрою на глибину до 1 м з тривалістю до 30 хвилин)
ЦИФЕРБЛАТ, функції:
- Час, календар
- зміна циферблата
- відображення оповіщень (меседжерів і соц.мереж)
- пульсометр
- шагометр, підрахунок калорій
- моніторинг сну
- спортивний режим
- нагадування про рух
- GPS
- артеріальний тиск
- управління камерою смартфона
- відображення дзвінків
- будильник
- секундомір
- таймер
- регулювання яскравості екрану
- режим блокування екрану.

ЄМНІСТЬ БАТАРЕЇ: 200mAh (12-15 днів у режимі очікування, 5-7 днів при активному використанні
РОЗМІР ЕКРАНУ: 1.54 дюйма, Дозвіл екрану: 240*240 dpi
СУМІСНІСТЬ: Android 4.4+ або iOS 8.2+, Bluetooth: Bluetooth 4.0+
СКЛО: Загартоване скло
РЕМІНЕЦЬ: силіконовий, колір: рожевий; застібка класична, довжина 24 см
КОМПЛЕКТАЦІЯ: Зарядний кабель, інструкція
ГАРАНТІЯ: 12 місяців

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі якісні наручні розумні смарт годинник Smart Watch Modfit ZL11 Pink-Black 1077-0043 з чорно-рожевим корпусом і рожевим силіконовим ремінцем.
Годинник середнього розміру, прямокутна форма, ультратонкий корпус, в строгому сучасному стилі, циферблат з можливістю зміни екранів (ще багато додаткових варіантів можна завантажити через мобільний додаток).
Чудово підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як корпус може витримувати будь-які навантаження.
Підходять жінкам, підліткам (дівчатам, дівчатам).

Чудовий подарунок на будь-яке свято: День народження, коханої дівчини, матері, бабусі, на ювілей, День Матері, День Дочки, День Бабусі, 14 лютого - День Закоханих, День Сім'ї, Міжнародний Жіночий День 8 березня, або просто тому, що Вам цей чоловік доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: fashion, casual, діловий, повсякденний, подорожі, спорт.

Виробник
SMART WATSH MODFIT - це відомий завдяки своїй високій якості і при цьому низькою ціною динамічно розвивається бренд.
Технічні характеристики
Розміри
Дані наручні годинники мають корпус середнього розміру діаметром 44*38 мм, товщиною 10 мм.
Загальна довжина ремінця становить 24 см, так що підійдуть ці години практично на будь-який розмір руки. Для зміни довжини потрібно вибирати необхідні отвори на ремінці.

СХОЖІ і ПОПУЛЯРНІ РОЗУМНІ СМАРТ ГОДИННИК:
(натисніть на будь-яке зображення, щоб переглянути опис і ціни)
ВСІ СМАРТ ГОДИННИК З ЦІНАМИ, ФОТО, ВІДЕО ТА ОПИСАМИ ПОДИВИТИСЯ
ЩЕ ПОПУЛЯРНІ ГОДИННИК:
Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

Підбірка ЧОЛОВІЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
Чому саме ми? Наші переваги:

Купуємо годинник великим оптом - даємо на них низькі ціни.
Для Вашої зручності є різні способи оплати товару, включаючи післяплата (оплата після огляду товару), готівковий, безготівковий розрахунок, а також покупка в розстрочку.

Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
2-3 рази в день Відправки відбуваються, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.

Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:


Намагаємося відправити Ваше замовлення настільки швидко, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (всі колекції)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Watch |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Полімер |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Прямокутна |
| Колір браслета/ремінця | Рожевий |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Колір циферблату | Комбінований |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 79 г |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 19 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник |
| Індикатор заряду батареї | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Спорт-функції | Крокомір, Таймер зворотнього відліку, Лічильник калорій, Секундомір, Складні тренування, Пульсометр |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дати, Індикація року, Індикація дня тижня |
- Ціна: 2 516 ₴







































