
Розумні смарт годинники наручні чоловічі жіночі червоні електронні Smart Watsh Modfit C21 Black-Red 1077-0040
3 910 ₴
- В наявності
- Код: Modfit 1077-0040
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис наручних розумних смарт годин Smart Watsh Modfit C21 Black-Red


МЕХАНІЗМ: електронний Японський механізм Miyota з відмінною складанням, цифровий, сенсорний екран
КОРПУС:
- протиударний нержавіюча сталь і ABS-пластик, колір: чорний
- діаметр: 46 мм, товщина: 13 мм
- водонепроникність: IP67 (занурення пристрою на глибину до 1 м з тривалістю до 30 хвилин)
ЦИФЕРБЛАТ, функції:
- Час, календар
- зміна циферблата
- відображення оповіщень (меседжерів і соц.мереж)
- пульсометр
- шагометр, підрахунок калорій
- моніторинг сну
- спортивний режим
- нагадування про рух
- GPS
- артеріальний тиск
- управління камерою смартфона
- відображення дзвінків
- будильник
- секундомір
- таймер
- регулювання яскравості екрану
- режим пошуку смартфона
- управління автоблокуванням.

ЄМНІСТЬ БАТАРЕЇ: 200mAh (12-15 днів у режимі очікування, 5-7 днів при активному використанні
РОЗМІР ЕКРАНУ: 1.3 дюйма, Дозвіл екрану: 240*240 dpi
СУМІСНІСТЬ: Android 4.4+ або iOS 8.2+, Bluetooth: Blueteeth 5.2
СКЛО: Загартоване скло
РЕМІНЕЦЬ: силіконовий, колір: червоний, чорний, застібка класична, довжина 25 см
КОМПЛЕКТАЦІЯ: Зарядний кабель, інструкція
ГАРАНТІЯ: 12 місяців

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі якісні наручні розумні смарт годинник Smart Watch Modfit C21 Black-Green 1077-0041 з чорним корпусом і чорним з червоним силіконовим ремінцем.
Годинник трохи більше середнього розміру в строгому сучасному стилі, циферблат з можливістю зміни екранів
Чудово підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як корпус може витримувати будь-які навантаження.
Підходять чоловікам, жінкам, підліткам (хлопців і дівчат).

Чудовий подарунок на будь-яке свято: День народження, коханому хлопцю, дівчині, батька, матері, дідуся, бабусі на ювілей, День Батька, Матері, День Сина, Дочки, День Дідуся, Бабусі, 14 лютого - День Закоханих, День Сім'ї, Міжнародний Чоловічий День (19 листопада), Міжнародний Жіночий День 8 березня, День Захисника Вітчизни (14 жовтня) або просто тому, що Вам цей чоловік доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: fashion, casual, діловий, повсякденний, подорожі, спорт.

Виробник
SMART WATSH MODFIT - це відомий завдяки своїй високій якості і при цьому низькою ціною динамічно розвивається бренд.
Технічні характеристики
Розміри
Дані наручні годинники мають корпус середнього розміру діаметром 46 мм, товщиною 13 мм.
Загальна довжина ремінця складає 25 см, так що підійдуть ці години практично на будь-який розмір руки. Для зміни довжини потрібно вибирати необхідні отвори на ремінці.




СХОЖІ і ПОПУЛЯРНІ РОЗУМНІ СМАРТ ГОДИННИК:
(натисніть на будь-яке зображення, щоб переглянути опис і ціни)
ВСІ СМАРТ ГОДИННИК З ЦІНАМИ, ФОТО, ВІДЕО ТА ОПИСАМИ ПОДИВИТИСЯ
ЩЕ ПОПУЛЯРНІ ГОДИННИК:
Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

Підбірка ЧОЛОВІЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
Чому саме ми? Наші переваги:

Купуємо годинник великим оптом - даємо на них низькі ціни.
Для Вашої зручності є різні способи оплати товару, включаючи післяплата (оплата після огляду товару), готівковий, безготівковий розрахунок, а також покупка в розстрочку.

Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
Відправлення відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.

Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:


Намагаємося відправити Ваше замовлення настільки швидко, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (всі колекції)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Watch |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Червоний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Комбінований |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 79 г |
| Діаметр | 46 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина ремінця | 19 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник |
| Індикатор заряду батареї | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Спорт-функції | Крокомір, Таймер зворотнього відліку, Лічильник калорій, Секундомір, Складні тренування, Пульсометр |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дати, Індикація року, Індикація дня тижня |
- Ціна: 3 910 ₴
- Спосіб упаковки: Для защиты от ударов все часы обязательно оборачиваются пузырчатой пленкой и дополнительно помещаются в почтовую коробочку.





































