
Розумні смарт годинники наручні жіночі рожеві електронні Smart Watch Modfit ZL01S All Pink 1077-0050
2 730 ₴
- Немає в наявності
- Код: Modfit 1077-0050
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис наручних розумних смарт годин Smart Watch Modfit ZL01S All Pink


МЕХАНІЗМ: електронний Японський механізм Miyota з відмінною складанням, цифровий, сенсорний екран
КОРПУС:
- протиударний ABS-пластик, колір: рожевий
- діаметр: 45 мм, товщина: 11 мм
- водонепроникність: IP67(занурення пристрою на глибину до 1 м з тривалістю до 30 хвилин)
ЦИФЕРБЛАТ, функції: Час, календар, зміна циферблата, відображення оповіщень (месенджерів та соціальних мереж), погода, пульсометр, крокомір, моніторинг сну, спортивний режим, нагадування про рух, артеріальний тиск, насичення крові киснем(SpO2), управління камерою смартфона, відображення дзвінків, секундомір, будильник, регулювання яскравості екрану.
Ємність батареї: 200mAh, в режимі очікування 12-15 днів, при активному використанні 5-7 днів
Розмір екрану: 1.3 дюйма, Сумісність: Android 4.4 + або iOS 8.2 +, Bluetooth: Blueteeth 4.0+, Дозвіл екрану: 240*240
СКЛО: Загартоване скло
РЕМІНЕЦЬ: силіконовий, колір: рожевий, застібка класична, довжина 21 см
КОМПЛЕКТАЦІЯ: Зарядний кабель, інструкція
ГАРАНТІЯ: 12 місяців

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі якісні наручні розумні смарт годинник Smart Watsh Modfit ZL01S All Black 1077-0035 з рожевим корпусом і рожевим силіконовим ремінцем.
Годинник середнього розміру в строгому сучасному стилі, циферблат з можливістю зміни екранів
Чудово підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як корпус з міцного ABS-пластика може витримувати будь-які навантаження.
Підходять жінкам, підліткам (дівчатам, дівчатам).

Чудовий подарунок на будь-яке свято: День народження, коханої дівчини, матері, бабусі, на ювілей, День Матері, День Дочки, День Бабусі, 14 лютого - День Закоханих, День Сім'ї, Міжнародний Жіночий День 8 березня, або просто тому, що Вам цей чоловік доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: fashion, casual, діловий, повсякденний, подорожі, спорт.

Виробник
SMART WATSH MODFIT - це відомий завдяки своїй високій якості і при цьому низькою ціною динамічно розвивається бренд.
Технічні характеристики
Розміри
Дані наручні годинники мають корпус середнього розміру діаметром 45 мм, товщиною 11 мм.
Довжина ремінця становить 21 см, так що підійдуть ці години практично на будь-який розмір руки. Для зміни довжини потрібно вибирати необхідні отвори на ремінці.





СХОЖІ і ПОПУЛЯРНІ РОЗУМНІ СМАРТ ГОДИННИК:
(натисніть на будь-яке зображення, щоб переглянути опис і ціни)
ВСІ СМАРТ ГОДИННИК З ЦІНАМИ, ФОТО, ВІДЕО ТА ОПИСАМИ ПОДИВИТИСЯ
ЩЕ ПОПУЛЯРНІ ГОДИННИК:
Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

Підбірка ЧОЛОВІЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
Чому саме ми? Наші переваги:

Купуємо годинник великим оптом - даємо на них низькі ціни.
Для Вашої зручності є різні способи оплати товару, включаючи післяплата (оплата після огляду товару), готівковий, безготівковий розрахунок, а також покупка в розстрочку.

Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
Відправлення відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.

Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:


Намагаємося відправити Ваше замовлення настільки швидко, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (всі колекції)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Watch |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Полімер |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Рожевий |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 79 г |
| Діаметр | 45 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина ремінця | 19 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник |
| Індикатор заряду батареї | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Спорт-функції | Крокомір, Таймер зворотнього відліку, Лічильник калорій, Секундомір, Складні тренування, Пульсометр |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дати, Індикація року, Індикація дня тижня |
- Ціна: 2 730 ₴
- Спосіб упаковки: Для защиты от ударов все часы обязательно оборачиваются пузырчатой пленкой и дополнительно помещаются в почтовую коробочку.





































