
Годинники наручні чоловічі механічні Winner 8012 Diamonds Automatic Silver-Gold 1099-0035
1 489 ₴
1 146,53 ₴
- В наявності
- Код: Forsining 1059-0046
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис наручних годин Winner 8012 Diamonds Automatic Silver-Gold

МЕХАНІЗМ: швейцарський механізм фірми ETA, механічні, аналоговий, стрілочний
КОРПУС:
- сервіс нержавіюча сталь, колір: сріблястий з золотим
- діаметр: 40 мм, товщина: 12 мм
- водонепроникність: побутова, 3 атм - бризки,волога, дощ, сніг
ЦИФЕРБЛАТ, функції: години, хвилини, секунди; колір: золотий
СКЛО: мінеральне, стійке до подряпин
РЕМІНЕЦЬ: нержавіюча сталь; колір: сріблясто-золотий, застібка розкладна, довжина 21 см
ГАРАНТІЯ: 12 місяців

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі якісні оригінальні механічні наручний годинник відомого бренду WINNER модель 8012 Diamonds Automatic Silver-Gold 1099-0035 з золотим циферблатом, срібно-золотим корпусом і браслетом з нержавіючої сталі.
Повнофункціональна модель годинника середнього розміру в класичному стилі з гармонійною палітрою срібного та золотого кольорів.
Чудово підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як міцний металевий корпус виготовлений з нержавіючої сталі і може витримувати будь-які навантаження.
Підходять чоловікам, жінкам, підліткам (хлопців і дівчат).

Чудовий подарунок на будь-яке свято: День народження, коханому хлопцю, дівчині, батька, матері, дідуся, бабусі на ювілей, День Батька, Матері, День Сина, Дочки, День Дідуся, Бабусі, 14 лютого - День Закоханих, День Сім'ї, Міжнародний Чоловічий День (19 листопада), Міжнародний Жіночий День 8 березня, День Захисника Вітчизни (14 жовтня) або просто тому, що Вам цей чоловік доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: класика, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі.

Технічні характеристики
Виробник
Часи бренду FORSINING - це завжди гарантія бездоганного дизайну і високої якості.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з нержавіючої сталі, а також якісний, надійний та довговічний швейцарський механізм ручної збірки від відомої Швейцарської фірми ETA. Ці механізми використовують багато відомих брендів, такі як Tissot, Rado, Mido, TAG, Heuer.

Стрілки зі спеціальною фосфорецюючого фарбою на стрілках забезпечує підсвічування в темряві.
Скло мінеральне, стійке до подряпин.
Браслет з нержавіючої сталі, надійно обхоплює зап'ястя руки.
Застібка: розкладне, дуже зручна, фіксується двома фіксаторами з боків.

Параметри
Механізм на стрілочному циферблаті округлої форми з мітками забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова - 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в статті ТУТ
Розміри
Дані наручні годинники мають корпус середнього розміру діаметром 40 мм, товщиною 12 мм.
Довжина ремінця становить 21 см, так що підійдуть ці години практично на будь-який розмір руки. При необхідності можна змінювати довжину, вибираючи потрібні отвори на ремінці.

СХОЖІ і ПОПУЛЯРНІ МЕХАНІЧНІ МОДЕЛІ:
ІНШІ моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

Підбірка ЧОЛОВІЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
Чому саме ми? Наші переваги:

Купуємо годинник великим оптом - даємо на них низькі ціни.
Для Вашої зручності є різні способи оплати товару, включаючи післяплата (оплата після огляду товару), готівковий, безготівковий розрахунок, а також покупка в розстрочку.

Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
Відправлення відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.

Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:


Намагаємося відправити Ваше замовлення настільки швидко, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (всі колекції)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Римські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механіка ETA |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 89 г |
| Діаметр | 41 мм |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
- Ціна: 1 146,53 ₴
- Спосіб упаковки: Для захисту від ударів годинник обов'язково обертаються бульбашковою плівкою і додатково поміщаються в поштову скриньку.





























