
Годинники чоловічі механічні сріблясто-золоті чорні Forsining 8008 Black-Silver-Gold 1059-0002
1 309 ₴
1 007,93 ₴
- В наявності
- Код: Forsining 1059-0009
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис наручних годин Forsining 8008 Black-Silver-Gold

МЕХАНІЗМ: швейцарський механізм фірми ETA, механічні, аналоговий, стрілочний
КОРПУС:
- сервіс нержавіюча сталь, колір: сріблястий
- діаметр: 43 мм, товщина: 14 мм
- водонепроникність: побутова, 3 атм - бризки,волога, дощ, сніг
ЦИФЕРБЛАТ, функції: години, хвилини, секунди; колір: золотий
СКЛО: мінеральне, стійке до подряпин
РЕМІНЕЦЬ: PU шкіра, колір: чорний, застібка класична, довжина 26 см
ГАРАНТІЯ: 12 місяців

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі якісні оригінальні механічні годинники відомого бренду FORSINING модель 8008 Black-Silver-Gold 1059-0002 з золотистим циферблатом, сріблястим корпусом і чорним ремінцем.
Дана модель годинника трохи більше середнього розміру в класичному стилі з гармонійною палітрою золотого, сріблястого і чорного кольорів.
Чудово підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як міцний металевий корпус виготовлений з нержавіючої сталі і може витримувати будь-які навантаження.
Підходять чоловікам, підліткам.

Чудовий подарунок на будь-яке свято: День народження, коханому хлопцю, батькові, дідусеві, на ювілей, День Батька, День Сина, День Дідуся, 14 лютого - День Закоханих, День Сім'ї, Міжнародний Чоловічий День (19 листопада), День Захисника Вітчизни (14 жовтня) або просто тому, що Вам цей чоловік доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: класика, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі.

Технічні характеристики
Виробник
Часи бренду FORSINING - це завжди гарантія бездоганного дизайну і високої якості.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з нержавіючої сталі, а також якісний, надійний та довговічний швейцарський механізм ручної збірки від відомої Швейцарської фірми ETA. Ці механізми використовують багато відомих брендів, такі як Tissot, Rado, Mido, Tag Heuer.

Стрілки зі спеціальною люмінесцентною фарбою білого кольору добре виділяються на тлі золотого циферблата.
Скло мінеральне, стійке до подряпин.
Ремінець з PU-шкіри, надійно і ніжно обхоплює зап'ястя руки.
Застібка: класична, дуже зручна.

Параметри
Механізм на стрілочному циферблаті округлої форми з римськими цифрами забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова - 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в статті ТУТ
Розміри
Дані наручні годинники мають корпус більше середнього розміру діаметром 43 мм, товщиною 14 мм.
Довжина ремінця складає 26 см, так що підійдуть ці години практично на будь-який розмір руки. При необхідності можна змінювати довжину, вибираючи потрібні отвори на ремінці.

СХОЖІ і ПОПУЛЯРНІ МЕХАНІЧНІ МОДЕЛІ:
ІНШІ моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

Підбірка ЧОЛОВІЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
Чому саме ми? Наші переваги:

Купуємо годинник великим оптом - даємо на них низькі ціни.
Для Вашої зручності є різні способи оплати товару, включаючи післяплата (оплата після огляду товару), готівковий, безготівковий розрахунок, а також покупка в розстрочку.

Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
Відправлення відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.

Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:


Намагаємося відправити Ваше замовлення настільки швидко, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (всі колекції)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Римські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механіка ETA |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 79 г |
| Діаметр | 43 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина ремінця | 19 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
- Ціна: 1 007,93 ₴
- Спосіб упаковки: Для захисту від ударів годинник обов'язково обертаються бульбашковою плівкою і додатково поміщаються в поштову скриньку.





























