
Годинники чоловічі механічні золоті чорні класичні Forsining S899 Gold-Black 1132-0035
2 042 ₴
1 572,34 ₴
- В наявності
- Код: Forsining 1132-0035
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис наручних годин Forsining S899 Gold-Black 1132-0035

МЕХАНІЗМ: швейцарський механізм фірми ETA, механічні, аналоговий, стрілочний
КОРПУС:
- сервіс нержавіюча сталь, колір: золотий
- діаметр: 45 мм, товщина: 13 мм
- водонепроникність: побутова, 3 атм - бризки,волога, дощ, сніг
ЦИФЕРБЛАТ, функції: години, хвилини, секунди, дата, день тижня, час доби 12/24; колір: золотий
СКЛО: мінеральне, стійке до подряпин
БРАСЛЕТ: нержавіюча сталь, колір: золотий, застібка розкладна з подвійною фіксацією, довжина 22 см
ГАРАНТІЯ: 12 місяців

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі якісні оригінальні механічні годинники відомого бренду FORSINING модель S899 Gold-Black 1132-0035 з чорним циферблатом, золотистим корпусом і браслетом.
Дана модель годинника більше середнього розміру в класичному стилі з гармонійною палітрою золотого і чорного кольорів.
Чудово підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як міцний металевий корпус виготовлений з нержавіючої сталі і може витримувати будь-які навантаження.
Підходять чоловікам, підліткам.

Чудовий подарунок на будь-яке свято: День народження, коханому хлопцю, батькові, дідусеві, на ювілей, День Батька, День Сина, День Дідуся, 14 лютого - День Закоханих, День Сім'ї, Міжнародний Чоловічий День (19 листопада), День Захисника Вітчизни (14 жовтня) або просто тому, що Вам цей чоловік доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: класика, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі.

Технічні характеристики
Виробник
Часи бренду FORSINING - це завжди гарантія бездоганного дизайну і високої якості.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з нержавіючої сталі, а також якісний, надійний та довговічний швейцарський механізм ручної збірки від відомої Швейцарської фірми ETA. Ці механізми використовують багато відомих брендів, такі як Tissot, Rado, Mido, Tag Heuer.

Стрілки золотого кольору зі спеціальною люмінесцентною фарбою білого кольору добре виділяються на тлі чорного циферблата.
Скло мінеральне, стійке до подряпин.
Браслет з нержавіючої сталі, надійно і обхоплює зап'ястя руки.
Застібка: розкладне, з подвійною фіксацією, дуже зручна.

Параметри
Механізм на стрілочному циферблаті округлої форми з мітками цифрами забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
- час доби 12/24
- дата
- день тижня
Водонепроникність побутова - 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в статті ТУТ
Розміри
Дані наручні годинники мають корпус більше середнього розміру діаметром 45 мм, товщиною 13 мм.
Довжина браслета становить 22 см, так що підійдуть ці години практично на будь-який розмір руки. При необхідності можна змінювати довжину, забираючи зайві ланки на браслеті.

СХОЖІ і ПОПУЛЯРНІ МЕХАНІЧНІ МОДЕЛІ:
ІНШІ моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

Підбірка ЧОЛОВІЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
Чому саме ми? Наші переваги:

Купуємо годинник великим оптом - даємо на них низькі ціни.
Для Вашої зручності є різні способи оплати товару, включаючи післяплата (оплата після огляду товару), готівковий, безготівковий розрахунок, а також покупка в розстрочку.

Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
Відправлення відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.

Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:


Намагаємося відправити Ваше замовлення настільки швидко, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (всі колекції)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механіка ETA |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 84 г |
| Діаметр | 45 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина ремінця | 19 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування стрілок |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 1 572,34 ₴
- Спосіб упаковки: Для захисту від ударів годинник обов'язково обертаються бульбашковою плівкою, поміщаються в поштову скриньку й додатково обертаються стрейч плівкою.



























