
Годинники наручні чоловічі механічні з автопідзаводом сині скелетоны Winner 339 Gold-Blue-Brown 1099-0036
1 667 ₴
1 283,59 ₴
- В наявності
- Код: Winner 1099-0036
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис наручних годин Winner 339 Gold-Blue-Brown 1099-0036

МЕХАНІЗМ: швейцарський механізм фірми ETA, механічні з автопідзаводом, аналоговий, стрілочний
КОРПУС:
- сервіс нержавіюча сталь, колір: золотий
- діаметр: 43 мм, товщина: 12 мм
- водонепроникність: побутова, 3 атм - бризки,волога, дощ, сніг
ЦИФЕРБЛАТ, функції: години, хвилини, секунди; колір: синій і золотий
СКЛО: мінеральне, стійке до подряпин
РЕМІНЕЦЬ: PU-шкіра; колір: коричневий, застібка класична, довжина 26 см
ГАРАНТІЯ: 12 місяців

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі якісні оригінальні механічні наручний годинник відомого бренду WINNER модель 339 Gold-Blue-Brown 1099-0036 з синьо-золотим циферблатом, золотим корпусом і коричневим ремінцем з PU-шкіри.
Яскрава по дизайну модель годинника трохи більше середнього розміру з неординарною палітрою синього, золотого і коричневого кольорів.
Чудово підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як міцний металевий корпус виготовлений з нержавіючої сталі і може витримувати будь-які навантаження.
Підходять чоловікам, жінкам, підліткам (хлопців і дівчат).

Чудовий подарунок на будь-яке свято: День народження, коханому хлопцю, дівчині, батька, матері, дідуся, бабусі на ювілей, День Батька, Матері, День Сина, Дочки, День Дідуся, Бабусі, 14 лютого - День Закоханих, День Сім'ї, Міжнародний Чоловічий День (19 листопада), Міжнародний Жіночий День 8 березня, День Захисника Вітчизни (14 жовтня) або просто тому, що Вам цей чоловік доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: класика, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі.

Технічні характеристики
Виробник
Часи бренду WINNER - це завжди гарантія бездоганного дизайну і високої якості.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з нержавіючої сталі, а також якісний, надійний та довговічний швейцарський механізм ручної збірки від відомої Швейцарської фірми ETA. Ці механізми використовують багато відомих брендів, такі як Tissot, Rado, Mido, TAG, Heuer.

Стрілки зі спеціальною фосфорецюючого фарбою на стрілках забезпечує підсвічування в темряві.
Скло мінеральне, стійке до подряпин.
Ремінець з PU-шкіри, надійно і ніжно обхоплює зап'ястя руки.
Застібка: класична, дуже зручна, регулюється вибором різних отворів на ремінці.

Параметри
Механізм на стрілочному циферблаті округлої форми з мітками забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова - 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в статті ТУТ
Розміри
Дані наручні годинники мають корпус середнього розміру діаметром 43 мм, товщиною 12 мм.
Довжина ремінця складає 26 см, так що підійдуть ці години практично на будь-який розмір руки. При необхідності можна змінювати довжину, вибираючи потрібні отвори на ремінці.

СХОЖІ і ПОПУЛЯРНІ МЕХАНІЧНІ МОДЕЛІ:
ІНШІ моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

Підбірка ЧОЛОВІЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
Чому саме ми? Наші переваги:

Купуємо годинник великим оптом - даємо на них низькі ціни.
Для Вашої зручності є різні способи оплати товару, включаючи післяплата (оплата після огляду товару), готівковий, безготівковий розрахунок, а також покупка в розстрочку.

Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
Відправлення відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.

Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:


Намагаємося відправити Ваше замовлення настільки швидко, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (всі колекції)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механіка ETA |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Синій |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 79 г |
| Діаметр | 43 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
- Ціна: 1 283,59 ₴
- Спосіб упаковки: Для захисту від ударів годинник обов'язково обертаються бульбашковою плівкою, поміщаються в поштову скриньку й обертаються стретч плівкою.




























