
Годинники наручні чоловічі механічні з автопідзаводом скелетоны Winner 8067 Silver-Black-White Red Cristal 0011
1 898 ₴
- Немає в наявності
- Код: Winner 1099-0011
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис наручних годин Winner 8067 Silver-Black-White Red Cristal

МЕХАНІЗМ: швейцарський механізм фірми ETA, механічні з автопідзаводом, аналоговий, стрілочний
КОРПУС:
- сервіс нержавіюча сталь, колір: чорний
- діаметр: 45 мм, товщина: 15 мм
- водонепроникність: побутова, 3 атм - бризки,волога, дощ, сніг
ЦИФЕРБЛАТ, функції: години, хвилини, секунди; колір: білий
СКЛО: мінеральне, стійке до подряпин
БРАСЛЕТ: нержавіюча сталь, колір: чорний, застібка розкладна, довжина 22 см
ГАРАНТІЯ: 12 місяців

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі якісні механічні годинники скелетоны з автопідзаводом популярного у всьому світі бренду WINNER модель 8067 Silver-Black-White Red Cristal 1099-0011 з білим циферблатом, чорним корпусом і срібним браслетом.
Годинник більше середнього розміру в сучасному дизайнерському стилі з гармонійною палітрою самих поєднуваних білого, чорного і сріблястого кольорів.
Чудово підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як міцний металевий корпус виготовлений з нержавіючої сталі і може витримувати будь-які навантаження.
Підходять чоловікам, підліткам.

Чудовий подарунок на будь-яке свято: День народження, коханому хлопцю, батькові, дідусеві, на ювілей, День Батька, День Сина, День Дідуся, 14 лютого - День Закоханих, День Сім'ї, Міжнародний Чоловічий День (19 листопада), День Захисника Вітчизни (14 жовтня) або просто тому, що Вам цей чоловік доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: класика, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі.

Технічні характеристики
Виробник
Часи WINNER - це відомий завдяки своїй високій якості і при цьому низькою ціною бренд. Цей бренд виділяється серед всіх виробників тим, що його годинник - це справжній витвір мистецтва!
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з нержавіючої сталі, а також якісний, надійний та довговічний швейцарський механізм з автопідзаводом ручної збірки від відомої Швейцарської фірми ETA. Ці механізми використовують багато відомих брендів, такі як Tissot, Rado, Mido, TAG Heuer.

Стрілки сріблясто-білого кольору покриті спеціальною фосфорецюючого фарбою, яка забезпечує підсвічування в темряві.
Скло мінеральне, стійке до подряпин.
Браслет з нержавіючої сталі, надійно обхоплює зап'ястя руки.
Застібка: розкладне, з фіксаторами з боків.

Параметри
Механізм на стрілочному циферблаті округлої форми з римськими цифрами забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова - 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в статті ТУТ
Розміри
Дані наручні годинники мають корпус більше середнього розміру діаметром 45 мм, завтовшки 15 мм.
Довжина браслета становить 22 см, так що підійдуть ці години практично на будь-який розмір руки. При необхідності можна змінювати довжину, забираючи зайві ланки.

СХОЖІ і ПОПУЛЯРНІ МЕХАНІЧНІ МОДЕЛІ:
ІНШІ моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

Підбірка ЧОЛОВІЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
Чому саме ми? Наші переваги:

Купуємо годинник великим оптом - даємо на них низькі ціни.
Для Вашої зручності є різні способи оплати товару, включаючи післяплата (оплата після огляду товару), готівковий, безготівковий розрахунок, а також покупка в розстрочку.

Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
Відправлення відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.

Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:


Намагаємося відправити Ваше замовлення настільки швидко, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (всі колекції)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Римські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механіка ETA |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 79 г |
| Діаметр | 45 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина ремінця | 21 мм |
- Ціна: 1 898 ₴
- Спосіб упаковки: Для захисту від ударів годинник обов'язково обертаються бульбашковою плівкою і додатково поміщаються в поштову скриньку.




























