
Годинники механічні з автопідзаводом Tag Heuer Carrera 1887 SpaceX Automatic Brown-Silver-Black CL 1021-0133
3 137 ₴
- Немає в наявності
- Код: Tag Heuer 1021-0133
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис наручних годин Tag Heuer Carrera 1887 SpaceX Automatic Brown-Silver-Black CL

МЕХАНІЗМ: швейцарський механізм фірми ETA, механічні з автопідзаводом, аналоговий, стрілочний
КОРПУС:
- сервіс нержавіюча сталь, колір: сріблястий
- діаметр: 44 мм, товщина: 17 мм
- водонепроникність: побутова, 3 атм - бризки,волога, дощ, сніг
ЦИФЕРБЛАТ, функції: години, хвилини, секунди, дата, час доби, день тижня, місяць; колір: чорний
СКЛО: мінеральне, стійке до подряпин
РЕМІНЕЦЬ: нубук, колір: коричневий, застібка розкладна, довжина 24 см
ГАРАНТІЯ: 12 місяців

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі якісні механічні годинники з автопідзаводом AA-класу відомого у всьому світі бренду TAG HEUER модель Carrera 1887 SpaceX Automatic Brown-Silver-Black CL 1021-0133 з чорним циферблатом, золотим корпусом і коричневим ремінцем.
Повнофункціональна модель годинника трохи більше середнього розміру в класичному стилі з гармонійною палітрою золотого, чорного і коричневого кольорів.
Чудово підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як міцний металевий корпус виготовлений з нержавіючої сталі і може витримувати будь-які навантаження.
Підходять чоловікам, підліткам.

Чудовий подарунок на будь-яке свято: День народження, коханому хлопцю, батькові, дідусеві, на ювілей, День Батька, День Сина, День Дідуся, 14 лютого - День Закоханих, День Сім'ї, Міжнародний Чоловічий День (19 листопада), День Захисника Вітчизни (14 жовтня) або просто тому, що Вам цей чоловік доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: класика, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі.

Технічні характеристики
Виробник
Часи бренду TAG HEUER - це завжди гарантія бездоганного дизайну і високої якості.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з нержавіючої сталі, а також якісний, надійний та довговічний швейцарський механізм з автопідзаводом ручної збірки від відомої Швейцарської фірми ETA. Ці механізми використовують багато відомих брендів, такі як Tissot, Rado, Mido.

Стрілки сріблястого кольору добре виділяються на тлі чорного циферблата.
Скло мінеральне, стійке до подряпин.
Ремінець з нубука, надійно і ніжно обхоплює зап'ястя руки.
Застібка: розкладне, дуже зручна.

Параметри
Механізм на стрілочному циферблаті округлої форми з мітками забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
- дата
- день тижня
- місяць
Водонепроникність побутова - 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в статті ТУТ
Розміри
Дані наручні годинники мають корпус більше середнього розміру діаметром 44 мм, товщиною 17 мм.
Довжина ремінця становить 24 см, так що підійдуть ці години практично на будь-який розмір руки. При необхідності можна змінювати довжину, вибираючи потрібні отвори на ремінці.

СХОЖІ і ПОПУЛЯРНІ МЕХАНІЧНІ МОДЕЛІ:
ІНШІ моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

Підбірка ЧОЛОВІЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
Чому саме ми? Наші переваги:

Купуємо годинник великим оптом - даємо на них низькі ціни.
Для Вашої зручності є різні способи оплати товару, включаючи післяплата (оплата після огляду товару), готівковий, безготівковий розрахунок, а також покупка в розстрочку.

Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
Відправлення відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.

Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:


Намагаємося відправити Ваше замовлення настільки швидко, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (всі колекції)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tag Heuer |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механіка ETA |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Турбійон | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати, Індикація місяця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 79 г |
| Діаметр | 44 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
- Ціна: 3 137 ₴
- Спосіб упаковки: Для захисту від ударів годинник обов'язково обертаються бульбашковою плівкою і додатково поміщаються в поштову скриньку.



























