
Годинник наручний чоловічий жіночий механічний з автопідзаводом золоті Rolex Daytona AAA Automatic Gold
4 397 ₴
- Немає в наявності
- Код: Rolex 1020-0568
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис годинника наручних Rolex Daytona AAA Automatic Gold

МЕХАНИЗМ: швейцарський механізм фірми ETA, механічні з автопідзаводом, аналоговий, стрілковий
КОРПУС:
- годинна неіржавка сталь, колір: золотий
- діаметр: 40 мм, товщина: 10 мм
- водонепроникність: побутова, 3 атм — бризки, волога, дощ, сніг
ЦІФЕРБЛАТ, функції: годинник, хвилини, секунди, дата, час доби, день тижня; колір: золотий
СТЕКЛО: мінеральне, стійке до подряпин
БРАСЛЕТ: неіржавка сталь, колір: золотий, застібка розкладна, з подвійною фіксацією, довжина в застебнутому стані 22 см
ГАРАНТИЯ: 12 місяців

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо до вашої уваги якісний механічний годинник з автопідзаводом AAA-класу відомого в усьому світі бренда ROLEX модель Daytona AAA Automatic Gold 1020-0568 із золотим циферблатом, корпусом і браслетом із неіржавкої сталі.
Повнофункціональна модель годинників середнього розміру в строгому дорогому стилі.
Прекрасно підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, оскільки міцний металевий корпус виготовлений із неіржавкої сталі та може витримувати будь-які навантаження.
Підходять чоловікам, жінкам, підліткам.

Прекрасний подарунок на будь-яке свято: на День народження, коханій парню, дівчині батькові, матері, Дідусі, бабусі на ювілей, День Пана, Материні, Дочері, День Дід Дідушки, Бабусі 14 лютого — День Закоханих, День сім'ї, Міжнародний Чоловічий День (19 листопада), Міжнародний Жіночий День 8 березня, Деньднителя Вітчизни (14 жовтня) або просто тому, що Вам ця людина доріг і Ви її любите.
Стиль, призначення
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: класика, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі.

Технічні характеристики
Виробник
Часи бренда ROLEX — це завжди гарантія бездоганного дизайну та високого якості.
Якість, матеріали, механізми
Цей наручний годинник має міцний корпус з неіржавкої сталі, а також якісний, надійний і довговічний швейцарський механізм з автопідзаводом ручне збирання від відомої Швейцарської фірми ETA. Ці механізми використовують багато відомих брендів, як-от Tissot, Rado, Mido, TAG, Heuer.

Стрілки чорного кольори дуже добре, контрастно виділяються на золотом тлі. Спеціальна фосфоресціювальна фарба на стрілках забезпечує підсвічування в темряві.
Стекло мінеральне, стійке до подряпин.
Браслет з неіржавкої сталі, надійно охоплює зап'ястя руки.
Застежка: розкладна з подвійною фіксацією для надійної фіксації.

Параметри
Механізм на стрільцевому циферблаті округлої форми з мітками забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
- дата
- час доби
- день тижня
Водонепроникність побутова — 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати цей годинник Ви можете прочитати в статті ЗДІЙСЯ
Розміри
Цей наручний годинник має корпус середнього розміру діаметром 40 мм.
Довжина браслета у застебнутому стані становить 22 см, тож підійдуть цей годинник практично на будь-якою розмір руки. За потреби можна змінювати довжину, прибираючи зайві ланки.

ПОХОЖІ та ПОПУЛЯРНІ МЕХАНІЧНІ МОДЕЛІ:
ІНШІ моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ

Підбірка МУЖСКИХ годин ПОЗИВАТИ

Моделі ЧОРНО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
Модели КВАРЦЕВЫХ годин ЗАСТОСУВАННЯ

Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ (великий вибір)

Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЗНАЧАТИ
Моделі годинника ДЛЯ ПІДРОСТКІВ ДІТЕЙ ПОЗИВАТИ
Чому саме ми? Наші Переваги:

Купуємо годинник великим гуртом — даємо на них низькі ціни.
Для Вашої зручності є різні способи оплати товару, включно з накладений платіж (оплата після огляду товару), найличний, безготівковий розрахунок, , а також купівля в розшарочку.

Ми продаємо СВОЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і в нас не буває великих затримок.
Виправки відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай за 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.

Замовити, купити товар у нас дуже легко та просто:


Стараємося відправити Ваше замовлення так швидко, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ (всі колекції)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolex |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механіка ETA |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 79 г |
| Діаметр | 40 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 21 мм |
- Ціна: 4 397 ₴





























