
Годинники чоловічі механічні з автопідзаводом золоті срібні Rolex Daytona Automatic Men Silver-Gold-Black
1 724 ₴
- Немає в наявності
- Код: Rolex 1020-0337
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис наручних годин Rolex Daytona Automatic Men Silver-Gold-Black

швейцарський механізм фірми ETA, МЕХАНІЗМ:механічний з автопідзаводом, аналоговий, стрілочний
КОРПУС:
- сервіс нержавіюча сталь, колір: золото
- діаметр: 42 мм, товщина: 10 мм
- водонепроникність: побутова, 3 атм - бризки,волога, дощ, сніг
ЦИФЕРБЛАТ, функції: години, хвилини, секунди, дата; колір: чорний
СКЛО: мінеральне, стійке до подряпин
БРАСЛЕТ: нержавіюча сталь, колір: срібло-золото, застібка розкладна, з подвійною фіксацією, довжина в застебнутому стані 20 см
ГАРАНТІЯ: 12 місяців

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі якісні механічні годинники з автопідзаводом AA-класу відомого у всьому світі бренду ROLEX модель Daytona Automatic Men Silver-Gold-Black 1020-0337 з чорним циферблатом, з срібно-золотим корпусом і браслетом з нержавіючої сталі.
Чудово підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як міцний металевий корпус виготовлений з нержавіючої сталі і може витримувати будь-які навантаження.
Підходять чоловікам, жінкам, підліткам.

Чудовий подарунок на будь-яке свято: День народження, коханому хлопцю, дівчині батька, матері, дідуся, бабусі на ювілей, День Батька, Матері, День Сина, Дочки, День Дідуся, Бабусі 14 лютого - День Закоханих, День Сім'ї, Міжнародний Чоловічий День (19 листопада), Міжнародний Жіночий День 8 березня, День Захисника Вітчизни (14 жовтня) або просто тому, що Вам цей чоловік доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: класика, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі.

Технічні характеристики
Виробник
Часи бренду ROLEX - це завжди гарантія бездоганного дизайну і високої якості.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з нержавіючої сталі, а також якісний, надійний та довговічний швейцарський механізм з автопідзаводом ручної збірки від відомої Швейцарської фірми ETA. Ці механізми використовують багато відомих брендів, такі як Tissot, Rado, Mido, TAG, Heuer.

Стрілки золотого кольору дуже добре, контрастно виділяються на чорному тлі. Спеціальна фосфоресцирующая фарба на стрілках забезпечує підсвічування в темряві.
Скло мінеральне, стійке до подряпин.
Браслет з нержавіючої сталі, надійно обхоплює зап'ястя руки.
Застібка: розкладне з подвійною фіксацією для надійної фіксації.

Параметри
Механізм на стрілочному циферблаті округлої форми з мітками забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
- дата
Водонепроникність побутова - 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в статті ТУТ
Розміри
Дані наручні годинники мають корпус середнього розміру діаметром 42 мм.
Довжина браслета в застебнутому стані становить 20 см, так що підійдуть ці години практично на будь-який розмір руки. При необхідності можна змінювати довжину, забираючи зайві ланки.

СХОЖІ і ПОПУЛЯРНІ МЕХАНІЧНІ МОДЕЛІ:
ІНШІ моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

Підбірка ЧОЛОВІЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
Чому саме ми? Наші переваги:

Купуємо годинник великим оптом - даємо на них низькі ціни.
Для Вашої зручності є різні способи оплати товару, включаючи післяплата (оплата після огляду товару), готівковий, безготівковий розрахунок, а також покупка в розстрочку.

Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
2-3 рази в день Відправки відбуваються, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.

Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:


Намагаємося відправити Ваше замовлення настільки швидко, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (всі колекції)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolex |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механіка ETA |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 79 г |
| Діаметр | 42 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 21 мм |
- Ціна: 1 724 ₴
- Спосіб упаковки: Для захисту від ударів годинник обов'язково обертаються бульбашковою плівкою і додатково поміщаються в поштову скриньку.





























