
Годинники наручні чоловічі механічні з автопідзаводом скелетоны Megalith 8210M Silver-Gold - Blue 1088-0101
2 914 ₴
- Немає в наявності
- Код: Megalith 1088-0101
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис наручних годин Megalith 8210M Silver-Gold - Blue

швейцарський механізм фірми ETA, МЕХАНІЗМ:механічний з автопідзаводом, аналоговий, стрілочний
КОРПУС:
- сервіс нержавіюча сталь, колір: золото з сріблом
- діаметр: 40 мм, товщина: 10 мм
- водонепроникність: 3 атм - бризки,волога, дощ, сніг
ЦИФЕРБЛАТ, функції: години, хвилини, секунди колір: синій із золотим
СКЛО: мінеральне, стійке до подряпин
БРАСЛЕТ: нержавіюча сталь, колір: срібло з золотом, подвійна застібка розкладна, довжина в застебнутому стані 20 см, ширина 21 мм
ГАРАНТІЯ: 12 місяців

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі оригінальні фірмові, дуже якісні механічні наручний годинник відомого бренду MEGALITH модель 8210M Silver-Gold - Blue 1088-0101 з синім циферблатом, з срібно-золотим корпусом і браслетом з нержавіючої сталі.
Дана модель годинника середнього розміру, виглядає солідно, шикарно і по-чоловічому завдяки вирізу по центру циферблату у формі щита. а також у цих годин дуже незвичайна і оригінальна забарвлення: синій циферблат в поєднанні з золотом і сріблом корпусу і з корпусу корпусу, до речі. нагадує українську національну символіку.
У вирізі циферблата цих годин-скелетонов можна споглядати за чіткої і злагодженої роботою внутрішніх механізмів.
Чудово підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як міцний металевий корпус виготовлений з нержавіючої сталі і може витримувати будь-які навантаження.
Підходять чоловікам, і навіть підліткам.

Чудовий подарунок на будь-яке свято: День народження, коханому хлопцю, батькові, дідусеві, на ювілей, День Батька, День Сина, День Дідуся, 14 лютого - День Закоханих, День Сім'ї, Міжнародний Чоловічий День (19 листопада), День Захисника Вітчизни (14 жовтня) або просто тому, що Вам цей чоловік доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: класика, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі.

Технічні характеристики
Виробник
Оригінальні фірмові часи від виробника MEGALITH - це найкраще співвідношення бездоганного дизайну і високої якості за недорогою ціною.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з нержавіючої сталі, а також якісний, надійний та довговічний швейцарський механізм з автопідзаводом ручної збірки від відомої Швейцарської фірми ETA. Ці механізми використовують багато відомих брендів, такі як Tissot, Rado, Mido, TAG, Heuer.

Стрілки золотого кольору дуже добре, контрастно виділяються на чорному тлі.
Скло мінеральне, стійке до подряпин.
Браслет з нержавіючої сталі з подвійною розкладний засувкою, завдяки якій браслет виглядає абсолютно однорідним, надійно обхоплює зап'ястя руки.
Застібка: класична, надійна, зручна.

Параметри
Механізм на стрілочному циферблаті округлої форми з мітками забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова - 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в статті ТУТ
Розміри
Дані наручні годинники мають корпус середнього розміру діаметром 40 мм.
Довжина браслета в застебнутому стані становить 20 см, так що підійдуть ці години практично на будь-який розмір руки. При необхідності можна змінювати довжину, забираючи зайві ланки.

СХОЖІ і ПОПУЛЯРНІ МЕХАНІЧНІ МОДЕЛІ:
ІНШІ моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

Підбірка ЧОЛОВІЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
Чому саме ми? Наші переваги:


Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
2-3 рази в день Відправки відбуваються, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.

Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:


Намагаємося відправити Ваше замовлення настільки швидко, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (всі колекції)
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Megalith |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механіка ETA |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Синій |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 79 г |
| Діаметр | 40 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина ремінця | 21 мм |
- Ціна: 2 914 ₴

























