
Годинники наручні чоловічі механічні з автопідзаводом класичні Jaragar 540 Black-Silver-White 1061-0001
2 540 ₴
1 955,80 ₴
- В наявності
- Код: Jaragar 1061-0001
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис наручних годин Jaragar 540 Black-Silver-White 1061-0001

МЕХАНІЗМ: механічний з автопідзаводом, аналоговий, стрілочний
КОРПУС:
- сервіс нержавіюча сталь, колір: сріблястий
- діаметр: 43 мм, товщина: 11 мм
- водонепроникність: 3 атм - бризки,волога, дощ, сніг
ЦИФЕРБЛАТ, функції: години, хвилини, секунди, дата, місяць, рік, день тижня, турбійон; колір: білий
СКЛО: мінеральне, стійке до подряпин
РЕМІНЕЦЬ: PU шкіра, колір: чорний, застібка універсальна, довжина 24 см, ширина 21 мм
ГАРАНТІЯ: 12 місяців

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі оригінальні фірмові, дуже якісні механічні наручний годинник відомого бренду JARAGAR модель 540 Black-Silver-White 1061-0001 з сріблястим корпусом, білим циферблатом і чорним ремінцем з PU-шкіри.
Дана модель годинника досить великого розміру, виглядає солідно і шикарно завдяки сріблястий колір корпусу в гармонійному поєднанні з білим циферблатом і чорним ремінцем. А турбійон робить годинник більш точними і надає додаткової естетики при спостереженні за злагодженою роботою одного з найбільших внутрішніх шестерінок.
Чудово підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як міцний металевий корпус виготовлений з нержавіючої сталі і може витримувати будь-які навантаження.
Підходять чоловікам, жінкам, підліткам.

Чудовий подарунок на будь-яке свято: День народження, коханому хлопцю, дівчині батька, матері, дідуся, бабусі на ювілей, День Батька, Матері, День Сина, Дочки, День Дідуся, Бабусі 14 лютого - День Закоханих, День Сім'ї, Міжнародний Чоловічий День (19 листопада), Міжнародний Жіночий День 8 березня, День Захисника Вітчизни (14 жовтня) або просто тому, що Вам цей чоловік доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: класика, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі.

Технічні характеристики
Виробник
Оригінальні фірмові часи від виробника JARAGAR - це найкраще співвідношення бездоганного дизайну і високої якості за недорогою ціною.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з нержавіючої сталі, а також якісний, надійний та довговічний швейцарський механізм з автопідзаводом ручної збірки від відомої Швейцарської фірми ETA. Ці механізми використовують багато відомих брендів, такі як Tissot, Rado, Mido, TAG, Heuer.

Стрілки синього кольору дуже добре, контрастно виділяються на білому тлі.
Скло мінеральне, стійке до подряпин.
Браслет з нержавіючої сталі надійно обхоплює зап'ястя руки.
Застібка: класична, надійна, зручна.

Параметри
Механізм на стрілочному циферблаті округлої форми з мітками забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
- дата
- місяць
- рік
- день тижня
Водонепроникність побутова - 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в статті ТУТ
Розміри
Дані наручні годинники мають корпус трохи більше середнього розміру діаметром 43 мм
Загальна довжина ремінця становить 24 см, так що підійдуть ці годинник на будь-який розмір руки. При необхідності можна змінювати довжину, вибираючи потрібні отвори.

СХОЖІ і ПОПУЛЯРНІ МЕХАНІЧНІ МОДЕЛІ:
ІНШІ моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

Підбірка ЧОЛОВІЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
Чому саме ми? Наші переваги:


Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
Відправлення відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.



При Вашому бажанні, перед відправкою ми БЕЗКОШТОВНО налаштуємо будь-які годинники по необхідним параметрам
Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:

Здійснюємо ШВИДКУ ДОСТАВКУ частіше всього за 1-2 дні будь-яким перевізником по всій Україні в міста: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Житомир, Кропивницький, Полтава, Миколаїв, Херсон, Рівне, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк, Суми, Ужгород, Сєверодонецьк, Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, І В ІНШІ МІСТА І НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ.

Намагаємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (всі колекції)
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaragar |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Римські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Унісекс |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механіка ETA |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Турбійон | Так |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дати, Індикація року, Індикація дня тижня |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 79 г |
| Діаметр | 43 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина ремінця | 21 мм |
- Ціна: 1 955,80 ₴
- Спосіб упаковки: Для захисту від ударів годинник обов'язково обертаються бульбашковою плівкою і додатково поміщаються в поштову скриньку.




















