
Годинник наручний чоловічий механічний з автопідзаводом класичний Forsining 319 Black-Cuprum-Black 1059-0023
3 394 ₴
2 613,38 ₴
- В наявності
- Код: Forsining 1059-0023
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис чоловічих годин наручних механічних з автопідзаводом Forsining 319 Black-Cuprum-Black

МЕХАНИЗМ: механічні з автопідзаводом, аналоговий, стрілковий
КОРПУС:
- годинна неіржавка сталь, сріблясто-золотий
- діаметр: 45 мм, товщина: 11 мм
- водонепроникність: 3 атм — бризки, волога, дощ, сніг
ЦІФЕРБЛАТ, функції: годинник, хвилини, секунди, дата, день тижня, фаза Місяця; колір: білий
СТЕКЛО: мінеральне, стійке до подряпин
РЕМЕШОК: PU-шкіра, колір: чорний, застібка універсальна, довжина 25 см, ширина 21 мм
ГАРАНТИЯ: 12 місяців

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо до вашої уваги оригінальні фірмові, дуже якісні механічні наручний годинник відомого бренда FORSINING модель 319 Black-Cuprum-Black 1059-0023 зі сріблясто-золотим корпусом, чорним циферблатом и ремінцем з PU-шкіри.
Ця модель годинника досить великого розміру, має солідний та шикарний вигляд завдяки сріблясто-золотому кольору корпусу в гармонійному поєднанні з чорним циферблатом і ремінцем.
Прекрасно підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, оскільки міцний металевий корпус виготовлений із неіржавкої сталі та може витримувати будь-які навантаження.
Підходять чоловікам, жінкам, підліткам.

Прекрасний подарунок на будь-яке свято: на День народження, коханій парню, дівчині батькові, матері, Дідусі, бабусі на ювілей, День Пана, Материні, Дочері, День Дідушки, Бабусі 14 лютого - День Закоханих, День Сімі, Міжнародний Чоловічий День (19 листопада), Міжнародний Жіночий День 8 березня, Деньднителя Вітчизни (14 жовтня) або просто тому, що Вам ця людина доріг і Ви її любите.
Стиль, призначення
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: класика, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі.

Технічні характеристики
Виробник
Оригінальні фірмові годаси від виробника FORSINING — це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та високого якості за недорогою ціною.
Якість, матеріали, механізми
Цей наручний годинник має міцний корпус з неіржавкої сталі, а також якісний, надійний і довговічний швейцарський механізм з автопідзаводом ручне збирання від відомої Швейцарської фірми ETA. Ці механізми використовують багато відомих брендів, як-от Tissot, Rado, Mido, TAG, Heuer.

Стрілки золотого кольори дуже добре, контрастно виділяються на чорному тлі.
Стекло мінеральне, стійке до подряпин.
Браслет з неіржавкої сталі надійно охоплює зап'ястя руки.
Застежка: класична, надійна, зручна.

Параметри
Механізм на стрільцевому циферблаті округлої форми з мітками забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
- дата
- день тижня
- фаза Місяця
Водонепроникність побутова — 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати цей годинник Ви можете прочитати в статті ЗДІЙСЯ
Розміри
Цей наручний годинник має корпус досить великий корпус діаметром 45 мм.
Загальна довжина ремінця становить 25 см, тож підійдуть цей годинник на будь-якою розмір руки. За потреби можна змінювати довжину, вибираючи потрібні отвори.

ПОХОЖІ та ПОПУЛЯРНІ МЕХАНІЧНІ МОДЕЛІ:
ІНШІ моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ

Підбірка МУЖСКИХ годин ПОЗИВАТИ

Моделі ЧОРНО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
Модели КВАРЦЕВЫХ годин ЗАСТОСУВАННЯ

Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ (великий вибір)

Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЗНАЧАТИ
Моделі годинника ДЛЯ ПІДРОСТКІВ ДІТЕЙ ПОЗИВАТИ
Чому саме ми? Наші Переваги:


Ми продаємо СВОЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і в нас не буває великих затримок.
Виправки відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай за 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.



За Вашого бажання, перед відправленням ми БЕЗПЛАТНО настроїти будь-який годинник за потрібними параметрами
Замовити, купити товар у нас дуже легко та просто:

Здійснюємо ШВИДКІСТЬ ДОСТАВКУ найчастіше за 1-2 дні будь-яким перевезенням по всій Україні в міста: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Житосвіт, Кропивницький, Полтава, Ніколаєв, Херсон, Рівно, Хмельницький, Тернопель, Івано-Франковськ, Чорновці, Луцк, Суми, Ужродо, Північнодонецьк, Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, І в ІНШІ ГОРОДА І СМАЧНІ ПУНКТИ.

Стараємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ (всі колекції)
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Стать | Чоловіча |
| Тип механізму | Механіка ETA |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Комбінований |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Покажчик фази місяця, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина ремінця | 23 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Вага | 79 г |
- Ціна: 2 613,38 ₴
- Спосіб упаковки: Для захисту від ударів усі годинники обов'язково обертаються пухирчастою плівкою й додатково поміщаються в поштову коробочку.





































