
Годинники наручні чоловічі механічні з автопідзаводом класичні Forsining 1164 Silver-Black 1059-0039
1 635 ₴
- Немає в наявності
- Код: Forsining 1059-0039
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис чоловічих наручних годин кварцових Forsining 1164 Silver-Black 1059-0039

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі оригінальні жіночі механічні наручний годинник відомого бренду FORSINING модель 1164 Silver-Black 1059-0039 з сріблястим корпусом, чорним циферблатом і ремінцем з PU-шкіри.
Дана модель годинника трохи більше середнього розміру, виглядає шикарно завдяки сріблястий колір корпусу в гармонійному поєднанні з чорним циферблатом і ремінцем.
Чудово підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як міцний металевий корпус виготовлений з нержавіючої сталі і може витримувати будь-які навантаження.
Підходять чоловікам, жінкам, підліткам.

Чудовий подарунок на будь-яке свято: День народження, коханому хлопцю, дівчині батька, матері, дідуся, бабусі на ювілей, День Батька, Матері, День Сина, Дочки, День Дідуся, Бабусі 14 лютого - День Закоханих, День Сім'ї, Міжнародний Чоловічий День (19 листопада), Міжнародний Жіночий День 8 березня, День Захисника Вітчизни (14 жовтня) або просто тому, що Вам цей чоловік доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: класика, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі.

Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника FORSINING - це найкраще співвідношення бездоганного дизайну і високої якості за недорогою ціною.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з нержавіючої сталі, а також якісний, надійний та довговічний швейцарський механізм з автопідзаводом ручної збірки від відомої Швейцарської фірми ETA. Ці механізми використовують багато відомих брендів, такі як Tissot, Rado, Mido, TAG, Heuer.

Стрілки золотого кольору дуже добре, контрастно виділяються на білому тлі.
Скло мінеральне, стійке до подряпин.
Браслет з нержавіючої сталі надійно обхоплює зап'ястя руки.
Застібка: класична, надійна, зручна.

Параметри
Механізм на стрілочному циферблаті округлої форми з мітками забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова - 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в статті ТУТ
Розміри
Дані наручні годинники мають корпус трохи більше середнього розміру діаметром 43 мм
Загальна довжина браслета складає 26 см, так що підійдуть ці години власницям будь-якого розміру руки. При необхідності можна змінювати довжину.

СХОЖІ і ПОПУЛЯРНІ МЕХАНІЧНІ МОДЕЛІ:
ЩЕ величезний асортимент, відмінний вибір ДИВІТЬСЯ ВНИЗУ СТОРІНКИ
або для швидкого переходу ЖМІТЬ ПОСИЛАННЯ
Чому саме ми? Наші переваги:


Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
Відправлення відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.



При Вашому бажанні, перед відправкою ми БЕЗКОШТОВНО налаштуємо будь-які годинники по необхідним параметрам
Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:

Здійснюємо ШВИДКУ ДОСТАВКУ частіше всього за 1-2 дні будь-яким перевізником по всій Україні в міста: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Житомир, Кропивницький, Полтава, Миколаїв, Херсон, Рівне, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк, Суми, Ужгород, Сєверодонецьк, Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, І В ІНШІ МІСТА І НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ.

Намагаємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
ЩЕ безліч яскравих годин ДИВІТЬСЯ У РОЗДІЛАХ нижче:
ІНШІ моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

ІНШІ моделі ЧИСТО ЖІНОЧИХ годинників ПОДИВИТИСЯ
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (всі колекції)
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механіка ETA |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 69 г |
| Діаметр | 43 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 23 мм |
- Ціна: 1 635 ₴

























