
Годинники наручні жіночі механічні з автопідзаводом скелетоны Forsining 1171 All Blue 1059-0025
1 832 ₴
- Немає в наявності
- Код: Forsining 1059-0025
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис жіночих наручних годин кварцових Forsining 1171 All Blue 1059-0025

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі оригінальні жіночі механічні наручний годинник відомого бренду FORSINING модель 1171 All Blue 1059-0025 з синім циферблатом, корпусом і браслетом з нержавіючої сталі.
Дана модель годинника невеликого розміру, виглядає шикарно завдяки насиченому синьому з відливом основного кольору в поєднанні золотистими декоративними фрагментами і декоративними мітками зі стразів.
Чудово підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як міцний металевий корпус виготовлений з нержавіючої сталі і може витримувати будь-які навантаження.
Підходять жінкам, дівчатам підліткам і навіть дітям-дівчаткам.

Чудовий подарунок на будь-яке свято: День народження, дівчині, мамі, бабусі, на ювілей, День матері, День дочки, День бабусі, 14 лютого - День Закоханих, День сім'ї, Жіночий день 8 березня, або просто тому, що Вам цей чоловік доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника FORSINING - це найкраще співвідношення бездоганного дизайну і високої якості за недорогою ціною.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з нержавіючої сталі, а також якісний, надійний та довговічний швейцарський механізм з автопідзаводом ручної збірки від відомої Швейцарської фірми ETA. Ці механізми використовують багато відомих брендів, такі як Tissot, Rado, Mido, TAG, Heuer.
Стрілки з фосфоресцирующим покриттям для підсвічування в темний час доби.
Скло мінеральне, стійке до подряпин.
Браслет з нержавіючої сталі, виготовлений за технологією міланського плетіння, надійно і ніжно обхоплює зап'ястя руки.
Застібка: з магнітна, надійна і дуже зручна!

Параметри
Кварцовий механізм на стрілочному циферблаті округлої форми з мітками зі стразів забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова - 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в статті ТУТ
Розміри
Дані наручні годинники мають корпус середнього розміру діаметром 34 мм
Загальна довжина браслета становить 24 см, так що підійдуть ці години власницям будь-якого розміру руки. При необхідності можна змінювати довжину.

СХОЖІ і ПОПУЛЯРНІ МОДЕЛІ:
ЩЕ величезний асортимент, відмінний вибір ДИВІТЬСЯ ВНИЗУ СТОРІНКИ
або для швидкого переходу ЖМІТЬ ПОСИЛАННЯ
Чому саме ми? Наші переваги:


Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
Відправлення відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.



При Вашому бажанні, перед відправкою ми БЕЗКОШТОВНО налаштуємо будь-які годинники по необхідним параметрам
Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:
Здійснюємо ШВИДКУ ДОСТАВКУ частіше всього за 1-2 дні будь-яким перевізником по всій Україні в міста: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Житомир, Кропивницький, Полтава, Миколаїв, Херсон, Рівне, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк, Суми, Ужгород, Сєверодонецьк, Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, І В ІНШІ МІСТА І НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ.

Намагаємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
ЩЕ безліч яскравих годин ДИВІТЬСЯ У РОЗДІЛАХ нижче:
ІНШІ моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

ІНШІ моделі ЧИСТО ЖІНОЧИХ годинників ПОДИВИТИСЯ
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (всі колекції)
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механіка ETA |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Синій |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір циферблату | Синій |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 59 г |
| Діаметр | 33 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Товщина | 10 мм |
- Ціна: 1 832 ₴


























