
Годинники наручні чоловічі жіночі механічні скелетоны чорно-золоті Forsining 1040 Black-Gold-Black 1059-0057
1 618 ₴
1 245,86 ₴
- В наявності
- Код: Forsining 1059-0057
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис наручних годин Forsining 1040 Black-Gold-Black

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі неординарні механічні наручні годинники всесвітньо відомого бренду FORSINING модель 1040 Black-Gold-Black 1059-0057 з корпусом і браслетом з нержавіючої сталі золотистого кольору і чорним циферблатом.
Дана модель годинника яскраво і стильно виглядає завдяки гармонійному поєднанню чорного кольору екрана і золотистого корпусу з браслетом з нержавіючої сталі. Стрілкова індикація зі світлими фосфоресціюючими вставками чітко видно, навіть якщо Ви в русі.

Ці годинники ідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як мають протиударний корпус.
Підходять як чоловікам, так і жінкам, а також підліткам.
Дану модель годинника можна віднести до різних стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника FORSINING - це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та найвищої якості за недорогою ціною.
Тому цей бренд широко відомий і популярний серед мільйонів людей по всьому світу.
Зокрема, у нас в Україні і в Європі цей бренд заслужено є одним з лідерів продажів.
Технічні характеристики
Дані наручні годинники мають міцний корпус з годинної нержавіючої сталі і якісний, надійний і довговічний механізм ручної збірки від відомої Швейцарської фірми ETA. Ці механізми використовують багато відомих брендів, такі як Tissot, Rado, Mido, TAG, Heuer.
Скло мінеральне (стійке до подряпин).
Застібка подвійна, пересувна, що регулюється.
Годинник від виробника Forsining - це найкраще співвідношення преміального дизайну і бездоганної якості за невисокою ціною.

Параметри
Стрілочний механізм і яскраві римські цифри на циферблаті округлої форми забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова - 5 atm (50 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в нашій статті за посиланням ТУТ
Розміри
Дані наручні годинники мають протиударний корпус діаметром 41 мм
Загальна довжина ремінця становить 23,5 см, що дозволяє комфортно обхопити будь зап'ясті руки.

СХОЖІ за кольором або за формою МОДЕЛІ:
ЩЕ величезний асортимент, відмінний вибір ДИВІТЬСЯ ВНИЗУ СТОРІНКИ
або для швидкого переходу ЖМІТЬ ПОСИЛАННЯ
========================================================================================
Чому саме ми? Наші переваги:


Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
Відправлення відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.
А також:



При Вашому бажанні, перед відправкою ми БЕЗКОШТОВНО налаштуємо будь-які годинники по необхідним параметрам
Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:


Намагаємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
ЩЕ безліч яскравих годин ДИВІТЬСЯ В КАТАЛОГАХ і нижче:
ІНШІ моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (всі колекції)
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Римські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механіка ETA |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Так |
- Ціна: 1 245,86 ₴






















