
Годинник наручний жіночий зелений білий кварцовий Fashion Green-White Diamonds 1089-0086
563 ₴
- Немає в наявності
- Код: Fashion 1089-0086
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис жіночого годинника наручних кварцових Fashion Green-White Diamonds

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо до Вашої уваги оригінальні жіночі кварцові наручний годинник бренда FASHION модель Green-White Diamonds 1089-0086 з корпусом з неіржавкої сталі бронзового кольору, білим циферблатом і зеленим ремінцем.
Ця модель годинника має дуже оригінальний вигляд, у стилі під старовину, оскільки корпус і фурнітура зроблені в бронзовому кольорі, великі цифри та стрілки в класичному стилі. Також годинник виділяється великим діаметром циферблата, а також тим, що він по периметру прикрашений досить великими стразами. Стрілки годинника та цифрова індикація чітко помітні під будь-яким кутом завдяки контрасту чорного кольору стрілок цифр із білим кольором циферблата.
Ці годинник ідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, позаяк мають міцний корпус із неіржавкої сталі.
Підходять жінкам, а також дівчатам-підліткам.
Прекрасний корисний подарунок і модний аксесуар на будь-яке свято: на День народження, ювілей, День матері, День дочки, День бабусі 14 лютого — День Закоханих, День сім'ї, Жіночий день 8 березня або просто тому, що Вам ця людина доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: класика, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі.

Технічні характеристики
Виробник
Годинник від виробника FASHION — це чудове співвідношення бездоганного дизайну та найвищого якості за недорогою ціною.
Якість, матеріали, механізми
Цей наручний годинник має міцний корпус з неіржавкої сталі, а також якісний, надійний і довговічний кварцовий механізм з чудовим збиранням, який характеризується високою точністю ходу.
Стекло мінеральне, стійке до подряпин.
Ремінець з міцної PU-шкіри м'яко і надійно охоплює зап'ястя руки. Довжину ремінця можна регулювати за допомогою вибору потрібних отворів.
Застежка класична, дуже зручна.

Параметри
Кварцовий механізм на стрільцевому циферблаті округлої форми з повною індикацією арабськими цифрами на округлому циферблат забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова — 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати цей годинник Ви можете прочитати в статті за посиланням ЗДІЙСЯ.
Розміри
Цей наручний годинник має корпус великого діаметра: 50 мм.
Загальна довжина ремінця становить 25 см, що дає змогу комфортно обхопити будь-яке зап'ясток руки.

ПОХОЖІЄ МОДЕЛИ:
ЩЕ величезний асортимент, чудовий вибірочки УНІЗУнєКТИ
або для швидкого переходу ЖМІТЬ СИЛУКУ
Чому саме ми? Наші Переваги:


Ми продаємо СВОЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і в нас не буває великих затримок.
Виправки відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай за 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.



За Вашого бажання, перед відправленням ми БЕЗПЛАТНО настроїти будь-який годинник за потрібними параметрами
Замовити, купити товар у нас дуже легко та просто:
Здійснюємо ШВИДКІСТЬ ДОСТАВКУ найчастіше за 1-2 дні будь-яким перевезенням по всій Україні в міста: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Житосвіт, Кропив'янський, Полтава, Ніколаєв, Херсон, Рівно, Хмельницький, Тернопель, Івано-Франковськ, Чорновці, Луцк, Суми, Ужродо-, Північнодонецьк, Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, І в ІНШІ ГОРОДА І СМАЧНІ ПУНКТИ.

Стараємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
ЩЕ безліч яскравих годинників МІСТИТЬ В РОЗДІЛХ нижче:
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ (великий вибір)

Моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ

Модели КВАРЦЕВЫХ годин ЗАСТОСУВАННЯ

Моделі ЧОРНО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЙМАТИ
Моделі годинника ДЛЯ ПІДРОСТКІВ ДІТЕЙ ПОЗИВАТИ
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ (Уся колекція)
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Бронза |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Бронза |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 563 ₴




















