
Годинники наручні жіночі білі спортивні електронні цифрові Sanda 6005 White-Silver 1044-0035
1 025 ₴
- В наявності
- Код: Sanda 1044-0035
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис годинників наручних електронних Sanda 6005 White-Silver

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі оригінальні електронні цифрові наручний годинник всесвітньо відомого бренду SANDA модель 6005 White-Silver 1044-0035 з білим циферблатом, корпусом і силіконовим браслетом.
Дана модель годинника яскраво і стильно виглядає завдяки гармонійному поєднанню білого і сріблястого кольорів, цифрова індикація чітко видно на світло-сірому екрані, навіть якщо Ви в русі.
Ці годинники ідеально підійдуть для спорту, використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як мають протиударний корпус.
Підходять жінкам, дівчатам підліткам і навіть дітям-дівчаткам.
Чудовий корисний подарунок і модний аксесуар на будь-яке свято: День народження, ювілей, День матері, День дочки, День бабусі або 14 лютого - День Закоханих, День сім'ї, Жіночий день 8 березня, або просто тому, що Вам цей чоловік доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, спорт, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника SANDA - це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та найвищої якості за недорогою ціною.
Тому цей бренд широко відомий і популярний серед мільйонів людей по всьому світу.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з товстого протиударного пластику та нержавіючої сталі всередині, а також якісний, надійний та довговічний електронний механізм з відмінною складанням, який характеризується високою точністю відліку часу.
Скло захищене спеціальним виступом корпусу.
Ремінець з еластичного, але міцного спеціального силікону надійно і ніжно обхоплює зап'ястя руки. Довжину ремінця можна регулювати за допомогою вибору різних отворів.
Застібка: класична, дуже зручна!

Параметри
Електронний механізм через яскраві цифри в нижній частині екрана округлої форми забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
- день тижня
- дата
- місяць
Також є додаткові функції:
- будильник
- секундомір
- подвійне час
- таймер
- підсвітка екрану
Кварцевий механізм з стрілочної індикацією дублює:
- годинник
- хвилини
Водонепроникність побутова - 5 atm (50 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати ці години Ви можете прочитати в статті ТУТ
Розміри
Дані наручні годинники мають протиударний корпус середнього розміру діаметром 42 мм
Загальна довжина ремінця становить 22 см, що дозволяє комфортно обхопити будь зап'ясті руки.

СХОЖІ МОДЕЛІ:
ЩЕ величезний асортимент, відмінний вибір ДИВІТЬСЯ ВНИЗУ СТОРІНКИ
або для швидкого переходу ЖМІТЬ ПОСИЛАННЯ
Чому саме ми? Наші переваги:


Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
Відправлення відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.



При Вашому бажанні, перед відправкою ми БЕЗКОШТОВНО налаштуємо будь-які годинники по необхідним параметрам
Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:
Здійснюємо ШВИДКУ ДОСТАВКУ частіше всього за 1-2 дні будь-яким перевізником по всій Україні в міста: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Житомир, Кропивницький, Полтава, Миколаїв, Херсон, Рівне, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк, Суми, Ужгород, Сєверодонецьк, Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, І В ІНШІ МІСТА І НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ.

Намагаємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
ЩЕ безліч яскравих годин ДИВІТЬСЯ У РОЗДІЛАХ нижче:
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі ЖІНОЧИХ годин ПОДИВИТИСЯ
Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (вся колекція)
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanda |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Так |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Таймер зворотнього відліку, Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати, Індикація місяця, Другий часовий пояс |
- Ціна: 1 025 ₴























