
Годинники наручні жіночі чоловічі золоті білі райдужні кварцові Michael Kors 2140 Gold-White 1016-0564
636 ₴
489,72 ₴
- В наявності
- Код: Michael Kors 1016-0564
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис жіночих наручних годин Michael Kors 2140 Gold-White

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо Вашій увазі оригінальні жіночі кварцові наручні годинники відомого бренду MICHAEL KORS модель 2140 Gold-White 1016-0564 з золотистим корпусом з нержавіючої сталі і білим циферблатом і райдужним різнобарвним ремінцем.
Дана модель годинника дуже і дуже яскраво виглядає завдяки поєднанню блискучого білого кольору циферблата з веселкою, райдужного різнобарвного ремінця і золотого корпусу з нержавіючої сталі. Стрілки годин і індикація мітками чітко видно під будь-яким кутом за рахунок контрасту кольору стрілок і циферблату.
Ці годинники ідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, так як мають міцний корпус з нержавіючої сталі.
Підходять жінкам, дівчатам підліткам і навіть дітям-дівчаткам.
Чудовий корисний подарунок і модний аксесуар на будь-яке свято: День народження, ювілей, День матері, День дочки, День бабусі або 14 лютого - День Закоханих, День сім'ї, Жіночий день 8 березня, або просто тому, що Вам цей чоловік доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Ці години можна віднести до різних стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, спорт, армійський, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Годинник від виробника MICHAEL KORS - це найкраще співвідношення бездоганного дизайну і високої якості за недорогою ціною.
Тому цей бренд широко відомий і популярний серед мільйонів людей по всьому світу.
Зокрема, у нас в Україні і в Європі цей бренд заслужено є одним з лідерів продажів.
Якість, матеріали, механізми
Дані наручні годинники мають міцний корпус з нержавіючої сталі, а також якісний, надійний та довговічний кварцовий механізм з відмінною складанням, який характеризується високою точністю ходу.
Скло мінеральне, стійке до подряпин.
Ремінець із спеціальної зносостійкої щільної і міцної тканини м'яко і надійно обхоплює зап'ястя руки. Довжину ремінця можна регулювати за допомогою вибору потрібних отворів.
Застібка класична, дуже зручна.

Параметри
Кварцовий механізм на стрілочному циферблаті округлої форми з індикацією золотими мітками забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
Водонепроникність побутова - 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати ці кварцові годинники Ви можете прочитати в нашій статті за посиланням ТУТ.
Розміри
Дані наручні годинники мають корпус середнього розміру діаметром 40 мм.
Загальна довжина ремінця складає 26 см, що дозволяє комфортно обхопити будь зап'ясті руки.

СХОЖІ МОДЕЛІ:
ЩЕ величезний асортимент, відмінний вибір ДИВІТЬСЯ ВНИЗУ СТОРІНКИ
або для швидкого переходу ЖМІТЬ ПОСИЛАННЯ
Чому саме ми? Наші переваги:


Ми продаємо СВІЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і у нас не буває великих затримок.
Відправлення відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай через 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.



При Вашому бажанні, перед відправкою ми БЕЗКОШТОВНО налаштуємо будь-які годинники по необхідним параметрам
Замовити, купити товар в нас дуже легко і просто:
Здійснюємо ШВИДКУ ДОСТАВКУ частіше всього за 1-2 дні будь-яким перевізником по всій Україні в міста: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Житомир, Кропивницький, Полтава, Миколаїв, Херсон, Рівне, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк, Суми, Ужгород, Сєверодонецьк, Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, І В ІНШІ МІСТА І НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ.

Намагаємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК В РУКИ.
ЩЕ безліч яскравих годин ДИВІТЬСЯ У РОЗДІЛАХ нижче:
ІНШІ моделі ЧИСТО ЖІНОЧИХ годинників ПОДИВИТИСЯ
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годин ПОДИВИТИСЯ (великий вибір)

Моделі МЕХАНІЧНОГО годинника З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОДИВИТИСЯ

Моделі КВАРЦОВИХ годин ПОДИВИТИСЯ

Моделі РОЗУМНИХ годин (SMART WATSH) ПОКАЗАТИ
Моделі годин ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ДІТЕЙ ПОДИВИТИСЯ
ВСІ годинники ПОДИВИТИСЯ (вся колекція)
Купуйте стильні, надійні наручний годинник і носіть з задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Michael Kors |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Комбінований |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Комбінований |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 489,72 ₴

























