
Годинник наручний жіночий зелений білий кварцовий Skmei 1457 Gold-White-Green 1080-0343
923 ₴
710,71 ₴
- В наявності
- Код: Skmei 1080-0343
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис жіночого годинника наручних кварцових Skmei 1457 Gold-White-Green

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо до Вашої уваги оригінальні жіночі кварцові наручний годинник відомого бренда SKMEI модель 1457 Gold-White-Green 1080-0343 із золотистим корпусом з неіржавкої сталі та білим екраном і зеленим ремінцем.
Ця модель годинника має стильний та витончений вигляд завдяки невеликим розмірам і гармонійному поєднанню білого кольору екрана, зеленого ремінця и золотого кольору корпусу з неіржавкої сталі. Стрілки годинника та цифрова індикація чітко помітні під будь-яким кутом завдяки контрасту кольору стрілок і циферблата.
Ці годинник ідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, позаяк мають міцний корпус із неіржавкої сталі.
Підходять жінкам, дівчатам підліткам і навіть дітям-дівчинкам.
Прекрасний корисний подарунок і модний аксесуар на будь-яке свято: на День народження, ювілей, День матері, День дочки, День бабусі 14 лютого — День Закоханих, День сім'ї, Жіночий день 8 березня або просто тому, що Вам ця людина доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, спорт, армійський, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Годинник від виробника SKMEI — це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та найвищого якості за недорогою ціною.
Тому цей бренд дуже широко відомий і популярний серед мільйонів людей у всьому світі.
Зокрема, у нас в Україні та в Європі цей бренд заслужено є одним з лідерів продажів.
Якість, матеріали, механізми
Цей наручний годинник має міцний корпус з неіржавкої сталі, а також якісний, надійний і довговічний японська кварцовий механізм фірми Miyota з чудовим збиранням, який характеризується високою точністю ходу.
Стекло мінеральне, стійке до подряпин.
Ремінець з міцної PU-шкіри м'яко і надійно охоплює зап'ястя руки. Довжину ремінця можна регулювати за допомогою вибору потрібних отворів.
Застежка класична, дуже зручна.

Параметри
Кварцовий механізм на стрільцевому циферблаті округлої форми з повною індикацією золотими мітками забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова — 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати , цей годинник Ви можете прочитати в статті ЗДІЙНО (тищаючи на етапі написання, скоро з'явиться посилання)
Розміри
Цей наручний годинник має корпус діаметром 32 мм.
Загальна довжина ремінця становить 21 см, що дає змогу комфортно обхопити будь-яке зап'ясток руки.

ПОХОЖІЄ МОДЕЛИ:
ЩЕ величезний асортимент, чудовий вибірочки УНІЗУнєКТИ
або для швидкого переходу ЖМІТЬ СИЛУКУ
Чому саме ми? Наші Переваги:


Ми продаємо СВОЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і в нас не буває великих затримок.
Виправки відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай за 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.



За Вашого бажання, перед відправленням ми БЕЗПЛАТНО настроїти будь-який годинник за потрібними параметрами
Замовити, купити товар у нас дуже легко та просто:
Здійснюємо ШВИДКІСТЬ ДОСТАВКУ найчастіше за 1-2 дні будь-яким перевезенням по всій Україні в міста: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Житосвіт, Кропив'янський, Полтава, Ніколаєв, Херсон, Рівно, Хмельницький, Тернопель, Івано-Франковськ, Чорновці, Луцк, Суми, Ужродо-, Північнодонецьк, Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, І в ІНШІ ГОРОДА І СМАЧНІ ПУНКТИ.

Стараємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
ЩЕ безліч яскравих годинників МІСТИТЬ В РОЗДІЛХ нижче:
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ (великий вибір)

Моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ

Модели КВАРЦЕВЫХ годин ЗАСТОСУВАННЯ

Моделі ЧОРНО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЙМАТИ
Моделі годинника ДЛЯ ПІДРОСТКІВ ДІТЕЙ ПОЗИВАТИ
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ (Уся колекція)
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 32 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 710,71 ₴























