
Годинник наручний жіночий кварцовий золотий срібло Rolex Date Just Gold-Pink Pearl 1020-0628
1 716 ₴
1 321,32 ₴
- В наявності
- Код: Rolex 1020-0628
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис жіночого годинника наручних кварцових Rolex Date Just Gold-Pink Pearl

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо до Вашої уваги неординарні жіночі кварцові наручний годинник відомого бренда Rolex модель Date Just Gold-Pink Pearl 1020-0628 з рожевим екраном, золотим корпусом і браслетом із годинникової неіржавкої сталі.
Ця модель годинника має дуже яскравий вигляд, завдяки поєднанню збандинного яскраво-рожевого перламутрового екрана у поєднанні із золотим корпусом та браслетом. Годинник має середній розмір і виготовлені витончено, лаконічно.
Иідеально підійдуть для використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, позаяк міцний металевий корпус виготовлений із неіржавкої сталі та може витримувати будь-які навантаження.
Підходять жінкам, дівчатам підліткам і навіть дітям-дівчинкам.
Прекрасний корисний подарунок і модний аксесуар на будь-яке свято: на день народження, ювілей, День матері, День дочки, День бабусі або 14 лютого — День Закоханих, День сім'ї, Жіночий день 8 березня або просто тому, що Вам ця людина доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Часи від виробника PANDORA — це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та високого якості за недорогою ціною.
Якість, матеріали, механізми
Цей наручний годинник має міцний корпус з неіржавкої сталі, а також якісний, надійний і довговічний кварцовий механізм з чудовим збиранням, який характеризується високою точністю ходу
Стекло мінеральне, стійке до подряпин.
Браслет з неіржавкої сталі надійно охоплює зап'ястя руки. Довжину браслета можна регулювати за допомогою вилучення зайвих ланок.
Застежка: розкладна, дуже надійна.

Параметри
Кварцовий механізм на стріляльному циферблаті округлої форми з мітками з кристалів забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
Також на циферблаті є віконце для показу дати. Водночас скло в цьому місці має опуклість у формі лінзи для збільшення зображення цифри, що показує дату.
Водонепроникність побутова — 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати , цей годинник Ви можете прочитати в статті ЗДІЙНО (тищаючи на етапі написання, скоро з'явиться посилання)
Розміри
Цей наручний годинник має корпус діаметром 36 мм.
Довжина браслета становить 18 см у заскочному стані, що дає змогу комфортно обхопити практично будь-яке зап'ясток руки. За потреби можна змінити довжину.

ПОХОЖІЄ МОДЕЛИ:
ЩЕ величезний асортимент, чудовий вибірочки УНІЗУнєКТИ
або для швидкого переходу ЖМІТЕ ЕТУ СИЛУКУ
Чому саме ми? Наші Переваги:


Ми продаємо СВОЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і в нас не буває великих затримок.
Виправки відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай за 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.



За Вашого бажання, перед відправленням ми БЕЗПЛАТНО настроїти будь-який годинник за потрібними параметрами
Замовити, купити товар у нас дуже легко та просто:
Здійснюємо ШВИДКІСТЬ ДОСТАВКУ найчастіше за 1-2 дні будь-яким перевезенням по всій Україні в міста: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Житосвіт, Кропив'янський, Полтава, Ніколаєв, Херсон, Рівно, Хмельницький, Тернопель, Івано-Франковськ, Чорновці, Луцк, Суми, Ужродо-, Північнодонецьк, Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, І в ІНШІ ГОРОДА І СМАЧНІ ПУНКТИ всіх областей України.

Стараємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
ЩЕ безліч яскравих годинників МІСТИТЬ В РОЗДІЛХ нижче:
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ (великий вибір)

Моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ

Модели КВАРЦЕВЫХ годин ЗАСТОСУВАННЯ

Моделі ЧОРНО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЙМАТИ
Моделі годинника ДЛЯ ПІДРОСТКІВ ДІТЕЙ ПОЗИВАТИ
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ (Уся колекція)
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolex |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Рожевий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 105 г |
| Діаметр | 36 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
- Ціна: 1 321,32 ₴






















