
Годинник наручний жіночий кварцовий золотий Mini Focus MF0040L.01 All Gold Diamonds 1095-0057
1 580 ₴
1 216,60 ₴
- В наявності
- Код: Mini Focus 1095-0057
- +380 (73) 777-78-78
- +380 (98) 733-88-88
Опис жіночого годинника наручних кварцових Mini Focus MF0040L.01 All Gold Diamonds

Зовнішній вигляд, дизайн, фото
Пропонуємо до вашої уваги оригінальні жіночі кварцові наручний годинник відомого бренда MINI FOCUS модель MF0040L.01 All Gold Diamonds 1095-0057 із золотим циферблатом корпусом і браслетом з неіржавкої сталі.
Ця модель годинників середнього розмір має шикарний вигляд завдяки дорогому золотому кольору, декоративній гравіювання на склі, також тому, що циферблат прикрашений кристалами.
Идеально підійдуть для відвідування як світських заходів, так і використання в повсякденному житті та за будь-якої активної діяльності, позаяк міцний металевий корпус виготовлений із неіржавкої сталі та може витримувати будь-які навантаження.
Підходять жінкам, дівчатам підліткам і навіть дітям-дівчинкам.
Прекрасний подарунок на будь-яке свято: на День народження, ювілей, День матері, День дочки, День бабусі 14 лютого — День Закоханих, День сім'ї, Жіночий день 8 березня або просто тому, що Вам ця людина доріг і Ви його любите.
Стиль, призначення
Цей годинник можна віднести до найрізноманітніших стилів: модерн, fashion, casual, офіційний, діловий, повсякденний, подорожі, сучасний, футуристичний.

Технічні характеристики
Виробник
Часы от производителя MINI FOCUS — це найкраще співвідношення бездоганного дизайну та високого якості за недорогою ціною.
Якість, матеріали, механізми
Цей наручний годинник має міцний корпус з неіржавкої сталі, а також якісний, надійний і довговічний японська кварцовий механізм фірми Miyota з чудовим збиранням, який характеризується високою точністю ходу
Стекло мінеральне, стійке до подряпин.
Браслет з неіржавкої сталі з численними ланками надійно та м'яко охоплює зап'ястя руки. Довжину браслета можна регулювати за допомогою вилучення зайвих ланок.
Застежка: розкладна, подвійна, дуже надійна!


Параметри
Кварцовий механізм на стріляльному циферблаті округлої форми забезпечує індикацію:
- годинник
- хвилини
- секунди
Водонепроникність побутова — 3 атм (30 м)

Налаштування годинника
Як налаштувати , цей годинник Ви можете прочитати в статті ЗДІЙНО (тищаючи на етапі написання, скоро з'явиться посилання)
Розміри
Цей наручний годинник має корпус середнього розміру діаметром 34 мм.
Довжина браслета становить 19 см у застебнутому стані, тож підійдуть цей годинник володаркам будь-якого розміру руки. За потреби можна зменшити довжину.

ПОХОЖІЄ МОДЕЛИ:
ЩЕ величезний асортимент, чудовий вибірочки УНІЗУнєКТИ
або для швидкого переходу ЖМІТЕ ЕТУ СИЛУКУ
Чому саме ми? Наші Переваги:


Ми продаємо СВОЙ товар, а не з чужих складів, і, як наслідок, відправляємо товар дуже швидко і в нас не буває великих затримок.
Виправки відбуваються 2-3 рази на день, зазвичай за 2-3 години після отримання замовлення, а Ви отримуєте своє замовлення в очікувані терміни.



За Вашого бажання, перед відправленням ми БЕЗПЛАТНО настроїти будь-який годинник за потрібними параметрами
Замовити, купити товар у нас дуже легко та просто:
Здійснюємо ШВИДКІСТЬ ДОСТАВКУ найчастіше за 1-2 дні будь-яким перевезенням по всій Україні в міста: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Житосвіт, Кропив'янський, Полтава, Ніколаєв, Херсон, Рівно, Хмельницький, Тернопель, Івано-Франковськ, Чорновці, Луцк, Суми, Ужродо-, Північнодонецьк, Краматорськ, Слов'янськ, Маріуполь, І в ІНШІ ГОРОДА І СМАЧНІ ПУНКТИ.

Стараємося, щоб у Вас було відчуття, ніби Ви отримуєте товар З РУК У РУКИ.
ЩЕ безліч яскравих годинників МІСТИТЬ В РОЗДІЛХ нижче:
ІНШІ Моделі ЕЛЕКТРОННИХ годинників ПОЗИВАТИ (великий вибір)

Моделі МЕХАНІЧНИХ годинників З АВТОПОДЗАВОДОМ ПОЗИВАТИ

Модели КВАРЦЕВЫХ годин ЗАСТОСУВАННЯ

Моделі ЧОРНО ЖІНОКИХ годинників ПОЗИВАТИ
Моделі РОЗУМНИХ годинників (SMART WATSH) ПРИЙМАТИ
Моделі годинника ДЛЯ ПІДРОСТКІВ ДІТЕЙ ПОЗИВАТИ
ВСЕ годинник ЗАСТОСУВАННЯ (Уся колекція)
Купуйте стильний, надійний наручний годинник і носіть із задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 88 г |
| Діаметр | 36 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 1 216,60 ₴

























